پیگیری تامین زمین برای راه‌اندازی مرکز جامع خدمات “اوتیسم” در خوزستان

استاندار خوزستان از پیگیری جهت تامین زمین برای راه‌اندازی مرکز جامع خدمات بیماران اوتیسم در خوزستان خبر داد.
پیگیری تامین زمین برای راه‌اندازی مرکز جامع خدمات “اوتیسم” در خوزستان

التزام – غلامرضا شریعتی در دیدار با مدیرعامل انجمن اوتیسم ایران نسبت به پیگیری تخصیص یک قطعه زمین برای راه‌اندازی مرکز جامع خدمات بیماران اوتیسم در خوزستان قول همکاری و مساعدت داد. 
وی از مدیرکل امور اجتماعی استانداری خواست در این خصوص پیگیری‌ها و هماهنگی‌های لازم با شهرداری اهواز، اداره‌کل مسکن و شهرسازی خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز صورت گیرد. 
شریعتی همچنین از همه دستگاه‌های اجرایی خواست با همدلی و همکاری جهت خدمات‌رسانی بهتر تمام توان خود را برای حمایت‌ها از این طرح به کار گیرند. 
دراین نشست، سعیده صالح غفاری مدیرعامل انجمن اوتیسم ایران، ضمن تقدر و تشکر از اهتمام جدی استاندار و پیگیرهای ویژه مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، گزارشی از فعالیت‌ها و برخی مشکلات انجمن حمایت از کودکان اوتیسم را مطرح کرد. 
صالح غفاری یکی از مشکلات اصلی بیماران اوتیسمی را فقدان مرکز خدمات‌رسانی مناسب به این بیماران دانست و خواستار اختصاص زمین برای راه‌اندازی مرکز خدمات جامع بیماران اوتیسمی در خوزستان شد. 
وی افزود: در صورت مساعدت و همکاری، ساخت و راه‌اندازی این مرکز به کمک خیرین، هنرمندان و سفیران حامی بیماران اوتیسمی انجام خواهد گرفت.
لازم به ذکر است؛ در صورت راه‌اندازی این مرکز، خوزستان اولین استان مجهز به مرکز جامع خدمات‌رسانی به بیماران اوتیسمی در کشور خواهد شد. 

منبع: صبحانه پرس

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.