کشف ۱۱۳ قبضه سلاح در عملیات پلیس خوزستان

نیروی انتظامی مصمم است با بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی که با تیراندازی های غیر مجاز آسایش شهروندان را برهم می زنند به صورت قاطعانه برخورد کند.
کشف ۱۱۳ قبضه سلاح در عملیات پلیس خوزستان

التزام – سردار حیدر عباس زاده با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در چهار روز گذشته با انجام اقدامات تخصصی و هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری ۶۶ نفر از عاملان تیر اندازی های غیرمجاز در مخفیگاهشان در سطح استان شدند.

وی در ادامه از انهدام یک باند قاچاق سلاح و مهمات که در بدو ورود به استان ردزنی و شناسایی شده بود خبر داد و گفت: ازخودروی این قاچاقچیان یک محموله سلاح جنگی به تعداد ۲۳ قبضه (هفت قبضه سینالف و ۱۶قبضه کلاش) کشف و ضبط شد.

سردار عباس زاده در خصوص نتیجه عملیات انجام شده نیز گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان جمعا ۱۱۳ قبضه سلاح غیرمجاز( ۴۱ قبضه سلاح جنگی و ۷۲ قبضه سلاح شکاری) و ۴۹۴ عدد فشنگ کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با بیان اینکه،متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شدند، تأکید کرد: نیروی انتظامی مصمم است با بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی که با تیراندازی های غیر مجاز آسایش شهروندان را برهم می زنند به صورت قاطعانه برخورد کند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.