هفتمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی خوزستان امروز آغاز می شود

این نمایشگاه ها هفتم تا ۱۰بهمن ماه سال جاری همه روزه از ساعت ۱۵تا۲۱ پذیرای بازدید کنندگان، کارشناسان، صاحبان صنایع و متخصصان و کشاورزان خواهد بود. 
هفتمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی خوزستان امروز آغاز می شود

التزام – رحیم جلیلی اظهار کرد: هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آبرسانی، دام، طیور، شیلات، آبزیان و دامپزشکی با حضور ۱۵۰موسسه داخلی، نمایندگان شرکتهای خارجی با رویکرد حمایت از تجارت کشاورزی، دامپروری و تولیدات آن از طریق حضور در نمایشگاه و حمایت از هر دو اهرم  تجارت و تولید با رویکرد علمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان که ۸۳ درصد در حوزه کشاورزی و ۱۷ درصددر حوزه دامپروری هستند، برگزار می گردد.

وی افزود: واحدهای شرکت کننده از استان های خراسان رضوی، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، همدان، مازندران، اصفهان، قزوین، خوزستان، قم، یزد، مرکزی، گلستان، فارس، کردستان، اردبیل، چهار محال بختیاری، کرمان و کرمانشاه و همچنین کشورهای هند و نروژ در این نمایشگاه حضور دارند.

جلیلی افزود: شرکت های حاضر در این نمایشگاه، جدیدترین صنایع، تولیدات، تجهیزات و خدمات حوزه کشاورزی، دام، طیور و شیلات را ارائه خواهند کرد و در فضایی رقابتی محصولات خود را برای ارائه به بازدیدکنندگان در معرض دید قرار می دهند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان عنوان کرد: ارائه توانمندیهای موسسه ها، معرفی کالا یا خدمات جدید، ایجاد ارتباط موثر، تحقیق بازار و بازاریابی، ورود به بازارهای جدید، اخذ سفارش از مشتریان جدید، روابط عمومی و ایجاد آگاهی، اخذ سفارش از مشتریان موجود، افزایش میزان اثر تبلیغات در سطح عمومی، تبادل اطلاعات و تجربیات، گسترش کانالهای توزیع و ایحاد نمایندگی، اخذ سفارش و فروش فوری، قیمت گذاری کالا و خدمات موسسه خود و رقیب شناسی و … از جمله شاخص ها و اهدافی است که در روند برگزاری این نمایشگاه مدنظر قرار دارد.

جلیلی عنوان کرد: همزمان با هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، سومین نمایشگاه بین المللی تاسیسات، انرژی سرمایشی و گرمایشی و گرمایشی برگزار می شود.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.