نباید در آبادان امتیاز بدهیم/وضع مصدومیتم مشخص نیست

التزام – حسین بغلانی اظهار کرد: بازی مقابل داماش بازی سختی بود به این خاطر که تیم‌های دسته پائین‌تر با انگیزه مضاعفی مقابل حریفان لیگ برتری وارد میدان می‌شوند و با تمام توان برای پیروزی می جنگند و داماش نیز از این قاعده مستثنی نبود. وی در همین خصوص بیان کرد: داماشی‌ها به صورت واقعی […]
نباید در آبادان امتیاز بدهیم/وضع مصدومیتم مشخص نیست

التزام – حسین بغلانی اظهار کرد: بازی مقابل داماش بازی سختی بود به این خاطر که تیم‌های دسته پائین‌تر با انگیزه مضاعفی مقابل حریفان لیگ برتری وارد میدان می‌شوند و با تمام توان برای پیروزی می جنگند و داماش نیز از این قاعده مستثنی نبود.

وی در همین خصوص بیان کرد: داماشی‌ها به صورت واقعی با تمام توانشان تلاش کردند هر چند که ما مسلط به بازی بودیم و فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم و خوشبختانه دو بار به گل رسیدیم و به دور یک هشتم جام حذفی صعود کنیم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به این مهم که گل تساوی داماش در وقت‌های اضافه شرایط بازی را پیچیده کرد، افزود: حریف گیلانی قصد داشت که با تاکتیک‌های دفاعی فشرده بازی را به ضربات پنالتی بکشاند که با تمرکز لازم و تشویق‌های پرشور هواداران به هدفمان که کسب نتیجه در بازی بود رسیدیم.

وی در خصوص سه پیروزی متوالی تیمش گفت: قطعا این پیروزی‌ها به ما انگیزه زیادی می‌دهد و باعث می‌شود که به لحاظ تاکتیکی نیز به هماهنگی بیشتری برسیم.

بغلانی تصریح کرد: گسترش فولاد در چند بازی اخیر تیم یک دست و قابل احترامی شده است و بازی آسانی نخواهیم داشت ولی ما هم صنعت نفت آبادان هستیم و با حمایت هواداران به دنبال آن هستیم که در خانه امتیازی را از دست ندهیم.

وی در پایان به مصدومیتش اشاره کرد و گفت: هنوز وضعیتم در این خصوص مشخص نیست و در یک یا دو روز آینده شدت این مصدومیت مشخص می‌شود.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.