کمک به هیئت‌های مذهبی را وظیفه خود می‌دانیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: ما به عنوان متولی حوزه جوانان بر خود تکلیف می‌دانیم تا به کمک و مساعدت هیئت‌های مذهبی بیاییم که جوانان بسیاری عضو آنها هستند.
کمک به هیئت‌های مذهبی را وظیفه خود می‌دانیم

التزام – حسن عابدی در هشتمین همایش تجلیل از پیرغلامان، جوان غلامان، نو غلامان، سخنرانان و مداحان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) که ظهر پنج‌شنبه در سالن همایش شهرداری قم برگزار شد، اظهار کرد: در طی هفت سال مجمع عاشقان حضرت محسن(ع) از ۲۱۰ پیر غلام اباعبدالله الحسین(ع) تجلیل به عمل آورد که متأسفانه از این تعداد ۵۸ نفر به رحمت خدا رفتند.

وی گفت: امروز در هشتمین مراسم تجلیل از پیرغلامان، جوان غلامان و نو غلامان از ۲۰ نفر تجلیل می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم، تصریح کرد: تجلیل از جوان غلامان و نو غلامان کار بسیار با ارزشی است چرا که این افراد سرمایه‌های عظیم اشاعه فرهنگ اسلام ناب خواهند بود.

وی هدف از برگزاری این مراسم را نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب، ولایت مداری و پیام عظیم نهضت حسینی(ع) در جامعه دانست و گفت: امیدواریم با کمک یکدیگر بتوانیم در راستای ارتقا و بالندگی فرهنگ اسلام  ناب محمدی گام‌های مؤثری برداریم.

عابدی با بیان اینکه عقیده داریم تجلیل از خادمین سید الشهدا(ع) در واقع تکریم از اهل بیت(ع) است، عنوان کرد: ما به عنوان متولی حوزه جوانان بر خود تکلیف می‌دانیم تا به کمک و مساعدت هیئت‌های مذهبی بیاییم.

وی ادامه داد: در این راستا بسیاری از اماکن ورزشی ما در ایام محرم و غیر از محرم حتی در مراسم‌های شادی در اختیار جوانان، مؤسسات، تشکل‌ها و هیئت‌های مذهبی قرار می‌گیرد.

مدیر کل ورزش و جوانان قم در پایان از شهرداری و استانداری به دلیل همکاری با اداره کل ورزش و جوانان قم و اهتمامی که به هیئت‌های مذهبی دارند تشکر کرد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.