پروژه های شهرداری اهواز جان تازه ای گرفته است

شهردار اهواز، سردار خادم سیدالشهدا و برخی دیگر از مسئولان شهرداری اهواز نیز در این بازدید حضور داشتند.
پروژه های شهرداری اهواز جان تازه ای گرفته است

التزام – غلامرضا شریعتی ظهر امروز در حاشیه بازدید از برخی پروژه های شهرداری اهواز از جمله تقاطع غیرهمسطح چهارشیر و پل ولایت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه های شهرداری اهواز جان تازه ای گرفته و به سرعت در حال پیشرفت هستند؛ وقتی بازدید ظاهری هم از پروژه ها انجام شود، کاملا مشخص هست که کارها با جدیت انجام می شود.

وی افزود: ماشین آلات زیادی در حال تحرک و مشغول به کار هستند؛ الحمدلله پروژه ها در این مدت انتصاب شهردار جدید سرعت بیشتر و مناسب تری گرفته اند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: کارهای اجرایی در پروژه های شهرداری اهواز خوب پیش می رود و امیدواریم در حد توان خود عقب ماندگی های پروژه ها از لحاظ زمانی را جبران و اصلاح کنیم.

شریعتی بیان کرد: این پروژه ها در سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسد تا مردم و شهروندان بتوانند بهره مندی لازم را از خدمات داشته باشند و زندگی بهتر و با آسایش بیشتری را در شهر تجربه کنند.

وی عنوان کرد: استانداری همیشه در کنار شهرداری بوده و از ابتدای کار خود اعلام آمادگی کردم. همچنین هرچه تحرک، پویایی و انگیزه در شهرداری بیشتر ببینیم آمادگی برای حمایت و رفع مشکلات را افزایش خواهیم داد.

استاندار خوزستان ادامه داد: بر اساس توافقات صورت گرفته از محل ارزش افزوده و اعتبارات استانی کمک قابل ملاحظه ای را در حوزه عمرانی و اجرایی شدن پروژه ها به شهرداری کمک می کنیم.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.