کاروان ۴۰ هزار نفری مردم اهواز عازم کربلا شد

التزام – ظهر امروز حدود ۴۰ هزار نفر از مردم مناطق مختلف اهواز با حضور در منطقه ملاشیه اهواز، آغازگر حرکت کاروانی ۴۰ هزار نفری با نام «سفینه النجات» به سمت مرز چذابه شدند. این کارون قرار است بعد از گذر از مرز چذابه به منظور شرکت در مراسم اربعین حسینی وارد عراق و شهرهای […]
کاروان ۴۰ هزار نفری مردم اهواز عازم کربلا شد

التزام – ظهر امروز حدود ۴۰ هزار نفر از مردم مناطق مختلف اهواز با حضور در منطقه ملاشیه اهواز، آغازگر حرکت کاروانی ۴۰ هزار نفری با نام «سفینه النجات» به سمت مرز چذابه شدند. این کارون قرار است بعد از گذر از مرز چذابه به منظور شرکت در مراسم اربعین حسینی وارد عراق و شهرهای نجف و کربلا شود.

در این کاروان زوار حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) از مناطقی چون ملاشیه، شهرک رزمندگان (شهرک اهواز)، گلدشت، کوی مندلی، کوی علوی، سه راه خرمشهر، سه راه سوسنگرد، کیان، کیانشهر، نهضت‌آباد (لشکرآباد)، کوی سیاحی، بنی هاشم و منطقه عین ۲  حضور داشتند.

در سال گذشته نیز بیش از ۲۰ هزار نفر در کاروان پیاده روی سفینهَ النجاهَ اهواز حضور داشتند که علاوه بر مردم اهواز عاشقان اباعبدالله‌الحسین(ع) از شهرستان‌هایی مانند کارون، باوی، حمیدیه، هویزه و دشت‌آزادگان و همچنین اهالی شهر بستان نیز در آن حضور داشتند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.