طرح امنیتی جزیره خارگ به‌صورت کامل اجرا می‌شود

بخشدار ویژه خارگ گفت: طرح امنیتی جزیره خارگ کار بسیار بزرگی بود و امیدواریم این طرح به صورت کامل در جزیره خارگ اجرا شود.
طرح امنیتی جزیره خارگ به‌صورت کامل اجرا می‌شود

التزام – محمود رضایی صبح دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه دریایی خارگ اظهار داشت: مجموعه سپاه افتخار ایران اسلامی است، خارگ یکی از مهمترین و حیاتی‌ترین نقاط کشور است.

بخشدار ویژه خارگ اضافه کرد: امنیت این جزیره به عنوان یکی از مهمترین راهبردهای شورای تامین این جزیره است و اقدامات بسیار خوبی در حوزه امنیتی در این جزیره صورت گرفته است.

وی افزود: سپاه دریایی خارگ یکی از مهمترین و راهبردی‌ترین نیروهای نظامی است که این سپاه با قدرت خود ترس عجیبی بر تن دشمنان انقلاب اسلامی انداخته است، توان دفاعی ایران اسلامی امروزه قابل مقابله با هیچ عهدی نیست و روز به روز به این توان دفاعی در راستای نیاز کشور افزوده خواهد شد.

رضایی تصریح کرد: سپاه همیشه در کنار مردم ایران اسلامی بوده است و سپاه پیشتاز است در اقتصاد مقاومتی و در این عرصه فعالیت ها قابل توجهی ارائه کرده است.

بخشدار ویژه خارگ خاطرنشان کرد: سپاه یک نعمت الهی است که به مردم ما اعطا شده است، مشکل آمریکا با اصل نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده عالی دولت در خارگ  گفت: باید خدمات بیشتری به خانواده‌های معزز شهدا در جزیره خارگ اختصاص یابد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این منطقه باید بیشتر صورت گیرد.

وی افزود: طرح امنیتی جزیره خارگ کار بسیار بزرگی بود؛ دو برابر جمعیت خارگ کارت بومی صادر شده بود که در اینجا حق بومیان پایمال شده بود ولی با تدبیری که صورت گرفت بسیاری بندهای قانونی طرح امنیتی در جزیره خارگ اجرا شد و امیدواریم این طرح به صورت کامل در جزیره خارگ اجرا شود.

وی یاداور شد: زیبنده جزیره خارگ نیست که پدر و مادر شهید با مشکل مسکن روبرو باشند؛ مسئولان باید بصورت ویژه تکریم خانواده شهدا را در نظر داشته باشند.

سپاه نماد و نهادی جهانی است

رئیس عملیات عمومی خارگ نماینده شرکت های نفتی در جزیره خارگ اظهار داشت: سپاه نماد و نهادی جهانی است، تفکر انقلابی و بصیریت انقلابی دارد.

نادر پیرزاد افزود: سپاه پاسداران همیشه و در همه حال در حال خدمت رسانی بوده است، حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است و یکی از ارگان‌های معنوی در کشور است.

وی ادامه داد: جزیره خارگ به دلیل شرایط خاص و وجود اسکله‌های عظیم نفتی در این منطقه، حضور سپاه دریایی خارگ مقتدر در کنار کارکنان و تاسیسات عظیم نفتی ارامش خاطری برای شرکت‌های نفتی مستقر در این جزیره بود.

پیرزاد تصریح کرد: سپاه در هشت سال دفاع مقدس در خلیج فارس مقتدرانه حضور داشت و این حضور مقتدر باعث شده است که امروزه آمریکا زخم خورده به دنبال تحریم این نهاد انقلابی و با بصیرت باشد.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.