رئیس شورای فرهنگی کشور:

نام و یاد انسان های بزرگ در جامعه باقی می ماند

رئیس شورای فرهنگی کشور گفت : هر جامعه ای که با گستره وسیع قلم وادبیات ارتباط داشته باشد اخلاقیات در آن رشد بیشتری می کند .
نام و یاد انسان های بزرگ در جامعه باقی می ماند

 

سید محمد رضا موالی زاده شامگاه چهارشنبه در آیین دومین شب شعر«آواز ققنوس»؛ یاد بود مرحومه عفت فتحی در تالار مهتاب، اظهار کرد: بهبود روابط اجتماعی، افزایش داد و ستد های عاطفی، مفهوم بخشی تکریم و منزلت اشخاص و افزایش وفاق و همگرایی اجتماعی را از جمله آثار جوامعی برشمرد که ه با قلم وادبیات سروکاربیشتری داشته باشند .

موالی زاده با اشاره به اینکه مرگ مسیری است که هر کدام از انسان ها دیر یا زود باید طی کرده وبه نقطه پایانی برسند گفت: نام ویاد انسان های بزرگ واثرگذار در جامعه پس از مرگ شان جاودانه می ماند واین موضوع درباره زنده یاد عفت فتحی هم صدق می کند .
این مقام مسئول بیان کرد: به میزان آگاهی افراد اهل قلم و قرارگیری آنها در مسیر حقیقت و تعالی اخلاقیات در جامعه رشد می کند و در این بین رسالت افراد صاحب قلم مانند نویسندگان، شاعران، مقاله نویسان وخبرنگاران در حوزه های مختلف و تعالی جامعه نقش انکار ناپذیری است .
وی خاطر نشان کرد: ویژگی های اخلاقی زنده یاد عفت فتحی خبرنگار خوزستانی که با چه انگیزه وچه صداقت واعتقادی کار خبرنگاری را انجام می داد ارزشمند است چرا که به آگاهی بخشی جامعه کمک می کرد لذا باید ارزش این انسان های وارسته را بدانیم وآنها را فراموش نکنیم .

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.