با نظر دایی مخالف هستم/فولاد به تغییرات نیاز دارد

از سری رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور، شامگاه امروز تیم‌های صنعت نفت آبادان و سایپای تهران در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
با نظر دایی مخالف هستم/فولاد به تغییرات نیاز دارد

التزام –  سید سیروس پورموسوی شامگاه امروز پس از تساوی خانگی تیمش در برابر سایپای تهران در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: امروز متأسفانه موفق به کسب پیروزی نشدیم درحالی‌که موقعیت‌های فراوانی داشتیم که از دست رفت. گل اول را در حالی دریافت کردیم که چند موقعیت خوب بعد و قبل از آن از دست دادیم.

وی افزود: برخی بازیکنان که تا این هفته به آن‌ها فرصت داده بودم خودشان را نشان ندادند به همین دلیل در نیم‌فصل دوم باید با جذب برخی نفرات تیم خود را تقویت کنیم.

پورموسوی در خصوص اعتراض‌های دایی به داوری و اینکه داور علیه سایپا بود نیز گفت: با نظر علی دایی در این خصوص مخالف هستم چرا که داور بعدازاینکه پنالتی سایپا را نپذیرفت دست‌به‌عصا تر شد و سعی کرد به‌نوعی حرکت خود را به سود سایپا جبران کند. در آن موقعیت که توپ به دست بازیکن ما خورد اعتقاد دارم شرایط به‌گونه‌ای نبود که به سود سایپا پنالتی اعلام می‌کرد ضمن اینکه حداقل باید به سه بازیکن آن‌ها کارت زرد نشان می‌داد که نداد و یک پنالتی به سود فولاد هم نادیده گرفته شد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان با بیان اینکه به نظر من فولاد مظلوم‌ترین تیم لیگ برتر است، بیان کرد: ما دوست داریم با آرامش کار کنیم ولی شاهد هستیم که بی‌رحمی‌ها و ناداوری‌هایی می‌شود. به نظر من افراد خوزستانی که در فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته مسابقات حضور دارند باید بیشتر هوای تیم‌های خوزستانی را داشته باشند.

پورموسوی بیان کرد: انتظار دارم که خوزستانی‌هایی که با حمایت این استان، مسئولیت در فوتبال گرفته‌اند به صورت صحیح از تیم‌های خوزستانی حمایت کنند تا در دل این جوانان انگیزه ایجاد کنند.

وی افزود: شرایط امروز بازی بازیکنان ما به‌گونه‌ای بود که به این نتیجه رسیدم که ۱۰۰ درصد باید تغییراتی ایجاد کنیم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.