سفرهای رسمی اربعین از ۶ آبان آغاز می شود

حویزاوی:مردم تقریبا ویزای خود را برای ایام اربعین می‌گیرند و قطعا از اول ماه صفر به نیت زیارت اربعین این سفرها شروع می‌شود.
سفرهای رسمی اربعین از ۶ آبان آغاز می شود

التزام – اصر حویزاوی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تا چند روز قبل۲۲۰ هزار نفر در کل کشور برای ویزای اربعین ثبت‌نام کرده‌اند که این آمار در خوزستان نزدیک به ۱۸ هزار نفر است.

وی افزود: سه مرکز صدور ویزا در استان وجود دارد که دو مرکز آن برای سامانه سماح ویزا صادر می کند و کنسولگری دائم در اهواز هم فعلا ویزایی در این خصوص صادر نکرده است.

حویزاوی با اشاره به اینکه در آبادان و سوسنگرد ویزا صادر می شود، تصریح کرد: مردم تقریبا ویزای خود را برای ایام اربعین می‌گیرند و قطعا از اول ماه صفر به نیت زیارت اربعین این سفرها شروع می‌شود.

مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان بیان کرد: پایانه‌ها آمادگی لازم را برای جابه جایی زائران حسینی دارند و ما هماهنگی لازم را با دستگاه هایی که مربوط به این موضوع هستند در مرزبانی و اداره گذرنامه انجام داده ایم.

وی عنوان کرد: موقع شروع سفر زائران، نیروهای ما سر مرز خودمان و در نقطه مقابل در داخل کشور عراق برای راهنمایی و ارشاد زائرانی که از ما ویزا گرفته‌ مستقر خواهند شد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.