جزئیات قتل اهورای ۲ ساله با تجاوز جنسی ناپدری (عکس قاتل)

پيکر کودک 2 ساله رشتي دیروز ظهر بدون حضور مادرش و با گریه های بی امان پدر واقعی او به خاک سپرده شد.
جزئیات قتل اهورای ۲ ساله با تجاوز جنسی ناپدری (عکس قاتل)

التزام – خبر تکان دهنده تجاوز جنسی وحشیانه دوست پسر یک زن به کودک دو ساله اش در شمال ایران ، مردم را بهت زده و خشمگین ساخت . ناپدری حیوان صفت پس از تجاوز وحشیانه به این پسر کوچک سرش را چند بار به دیوار کوبید و باعث ضربه مغزی این کودک شد

جزئیات قتل اهورای 2 ساله با تجاوز جنسی ناپدری (عکس قاتل)

این حادثه تلخ دو روز گذشته در لاکانی رشت درحالی لو رفت که همسایه ها صدای فریاد و جیغ کودک معصوم را شنیده و به خانه کودک مراجعه کردند و حتی سعی کردند تا در خانه را باز کنند که موفق به این کار نشدند.

جزئیات قتل اهورای 2 ساله با تجاوز جنسی ناپدری (عکس قاتل)

در ادامه همسایه ها با ۱۱۰ تماس گرفته و پس از رسیدن پلیس و شکستن در با بدن خون آلود و عریان اهورا که روی زمین افتاده و ناپدری شیطان صفت روی مبل نشسته بود. مردم بلافاصله کودک آزار دیده را به بیمارستان پورسینای رشت منتقل کردند.

مردی که درخانه بوده ابتدا گفت که من پدر او هستم و اهورا در حمام افتاده است و من شوکه شدم. اما این گفته ها توسط همسایه ها نزد پلیس تکذیب شده و مشخص شد او دوست پسر مادر اهورا است و شاید هم شوهر صیغه ای او باشد.

بنابه این گزارش، قاتل اهورا دیروز عصر در آگاهی اعتراف می کند که بچه را مورد آزار و اذیت قرار داده و کودک از درد و خونریزی زیاد گریه فریاد زده است و قاتل در حالی که می خواست او را ساکت کند، چند بار سر کودک ۲ ساله را به دیوار کوبیده است و… .

جزئیات قتل اهورای 2 ساله با تجاوز جنسی ناپدری (عکس قاتل)

پزشکان بیمارستان پس از بررسی و معاینه کودک معصوم اعلام می کنند که درصد هوشیاری اهورا به سه رسیده است و بعد از گذشت چند ساعت تلاش پزشکان سرانجام صبح دیروز بر اثر شدت جراحات وارده این کودک بی گناه جان سپرد.

۶ماه پیش خانم الف پس از درخواست طلاق از م.ق جدا شده و با مردی شیطان Evil صفت ارتباط گرفته بود.

هم اکنون مادر پسربچه دوساله اهورا به عنوان شریک جرم دربازداشتگاه آگاهی رشت است.این حادثه در لاکانی رشت،گیلان اتفاق افتاده است.

بررسی های پزشکی قانونی نشان می دهد که آزار جنسی به اثبات رسیده و همچنین به‌علت آزار و اذیت هایی که از سوی ناپدری روی بدن کودک ایجاد شده بود ، صورت کودک کبود و دنده های این فرشته ی بیگناه شکسته و گوشهای او وحشیانه پیچانده شده بود.

پیکر کودک ۲ ساله رشتی دیروز ظهر بدون حضور مادرش و با گریه های بی امان پدر واقعی او به خاک سپرده شد.

منبع : نمناک

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.