شورای سلامت اهواز به علت غیبت مدیران لغو شد

شریفی : اگر سلامتی مردم مهم است و مشکلاتی که در کلانشهر اهواز وجود دارد با همدلی پیگیری نشود که فایده ای ندارد؛ با این وضعیت اگر پیش برود من از دبیری جلسه استعفا می دهم.
شورای سلامت اهواز به علت غیبت مدیران لغو شد

التزام – به گزارش التزام، مهرداد شریفی رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز صبح امروز در جلسه شورای سلامت و تغذیه شهرستان اهواز در سالن جلسات فرمانداری اظهار کرد: کلانشهر اهواز مشکلات زیادی دارد؛ هم اکنون نیز در آستانه پیک دوم بیماری های روده ای و همچنین ورود زائران حسینی اربعین (باعث ارتقای ترددهای مرزی می شود) هستیم که باید مراقبت ها و پیشگیری های لازم در این زمینه اتخاذ شود.

وی در ادامه تأکید کرد: جلسه شورای سلامت باید در اولویت اول فرمانداری باشد و مدیران اجرایی دستگاه ها نیز باید شخصا حضور داشته باشند.

شریفی تصریح کرد: اگر سلامتی مردم مهم است و مشکلاتی که در کلانشهر اهواز وجود دارد با همدلی پیگیری نشود که فایده ای ندارد؛ با این وضعیت اگر پیش برود من از دبیری جلسه استعفا می دهم.

در ادامه نیز حیایی اهوازی معاون فرماندار اهواز رسما جلسه را لغو شده اعلام کرد و خطاب به شریفی گفت: به عالی ترین مقام های اجرایی دستگاه های عضو شورای سلامت اهواز تذکر کتبی ابلاغ کنید.

وی همچنین دستور تا تا مخلان امنیت سلامتی و غذایی نیز به دادستانی معرفی شوند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.