توجه به مناطق محروم از اولویت های کانون در خوزستان است

التزام – غلامرضا شنبدی ظهر امروز در آئین افتتاح پایگاه فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در منطقه ملاشیه اهواز اظهار کرد: فعالیت های فرهنگی از ضروریات کار در خوزستان است و با توجه به نوع محرومیت ها، نگاه به مناطق کمتر توسعه یافته باید همراه با نوآوری و ابتکار عمل باشد. این […]
توجه به مناطق محروم از اولویت های کانون در خوزستان است

التزام – غلامرضا شنبدی ظهر امروز در آئین افتتاح پایگاه فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در منطقه ملاشیه اهواز اظهار کرد: فعالیت های فرهنگی از ضروریات کار در خوزستان است و با توجه به نوع محرومیت ها، نگاه به مناطق کمتر توسعه یافته باید همراه با نوآوری و ابتکار عمل باشد.

این عضو شورای اداری استان خوزستان با تاکید بر اینکه توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته از اولویت های کاری کانون در ارائه خدمات فرهنگی در استان است، بیان کرد: حضور کودکان و نوجوانان در مراکز کانون می تواند به ایجاد شخصیت مطالبه گری و معتقد به مسائل اجتماعی، اخلاقی و مذهبی منجر شود.

وی افزود: اعضای کانون روحیه آرمانی و پرسشگری دارند و مربیان پرتلاش این مراکز با تمام توان در حال انجام وظیفه هستند.

شنبدی یادآور شد: بر همین اساس از خانواده ها به خصوص در مناطق محروم می خواهیم اعتماد کنند و فرزندان خود را به مراکز کانون بفرستند تا شاهد موفقیت ها و پیشرفت های آنها باشند.

این مقام مسئول در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان یادآور شد: پایگاه فرهنگی ملاشیه از محل اعتبارات استانی افتتاح و فعالیت خود را همزمان با هفته جهانی کودک آغاز کرده است.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.