ادعای توهین آمیز عربستان به زنان (عکس)

یکی از مفتی های عربستانی که هر چند وقت یکبار با انتشار فتوی و ادعاهای عجیب و غریبشان جلب توجه می کنند با صحبت در مورد دلیل ممنوعیت رانندگی زنان در این کشور حرفهای خاصی زد.که خشم خیلی ها را بیدار کرد
ادعای توهین آمیز عربستان به زنان (عکس)

التزام – شیخ سعاد الحجاری ادعا کرده است که زنان را در عربستان به دلیل علمی از رانندگی محروم کرده اند چرا که مغز زنان ناقص است و در حقیقت تنها یک چهارم از مغز زنان درست کار می کند برای همین نمی توان به آنها اجازه رانندگی و کنترل خودرو داد!!!!

واکنش های تند به حرفهای جنجالی مفتی عربستان در مورد ممنوعیت رانندگی زنان
این صحبت مزخرف مفتی عربستانی او را حالا به دردسر انداخته است و چند دقیقه بعد از انتشار این گفته ی او موج کامنت ها و واکنش های تند به سمت او جاری شده است ، پیام هایی پر از توهین و عکس العمل های منفی که فعلا با سکوت او مواجه شده اند.شیخ الحجاری در صحبت های توهین آمیز خود زنان را بی عقل خطاب کرده است که توانایی کنترل و هدایت وسیله ای مثل خودرو را ندارند.

ادعای توهین آمیز عربستان به زنان (عکس)

در این کشور مدت ۶۰ سال است که رانندگی برای زنان ممنوع است و تا به حال هیچ اعتراض بین المللی و داخلی نتوانسته آن را تغییر دهد. در میان هزاران پیام که در پاسخ به این گفته منتشر شده است یک جمله توجه ما را به خود جلب کرد که نوشته شده بود :شرم و حیا نمی کنی که این چنین در مورد زنانی که یکی از آنها مادر خود تو است اظهار نظر می کنی!!!

 

 

منبع:ایران ناز

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.