مرگ این دختر ۲۱ ساله با مصرف قرص لاغری (عکس)

مادر / الویس/ در شبکه اجتماعی خود نوشت ; دخترم جان سپرد. او عاشق زندگیش بود و هرگز قصد خود کشی نداشت.او فقط دختری ساده بود که نمیدانست مصرف قرص هاي لاغری ناشناخته تا چه حد میتواند برایش خطرناک باشد.DNP یک قرص لاغری معجزه آسا نیست بلکه یک ماده سمی کشنده هست که ترکیب و ساختار شیمیایی آن نمونه بمب TNT هست و متابولیسم « سوخت وساز» بدن را در حد انفجار افزایش میدهد.بنابراین برای لاغر شدن باید رژیم مناسب و تحرک و ورزش کافی داشت
مرگ این دختر ۲۱ ساله با مصرف قرص لاغری (عکس)

التزام – دختری ۲۱ ساله به اسم / الویس آمی پری/ اهل شراپشیر انگلیس, بعد از مصرف ۸ قرص لاغری با ترکیب DNP که ماده ای سمی و آتش زا بود و مثل مواد منفجره عمل می‌کرد, جان خود را از دست داد.به قول پزشکان , فقط ۲ قرص کافی هست که انسانی را از پا در آورد در حالیکه “الویس/ ۸ قرص را با هم قورت داده بود.

او بعد از این که احساس ناخوشی کرد خود را به بیمارستان رساند. پزشکان بعد از بررسی ها و آزمایش ها گوناگون به این دختر و خانواده اش گفتند هیچ پادزهری برای این ماده سمی که به سرعت در بدنش نفوذ می‌کند و وی را از درون می سوزاند , وجود ندارد.

مرگ این دختر 21 ساله با مصرف قرص لاغری (عکس)

مادر ۵۱ ساله ناراحت / الویس/ در بیانیه ای به مردم اخطار داد از خریدن قرص های رژیمی اینترنتی پرهیز کنند.الویس که در رشته جامعه شناسی درس میخواند, این قرص را با بسته ای ۱۰۰ کپسول به قیمت ۷۰ پوند به طور آنلاین خریداری کرده بود.پلیس در حال آماده در جستجوی منبعی هست که دختر ناکام این قرصهای سمی را خریداری کرده هست.

مادر این دختر به روزنامه ها گفت ; او هرگز نمیخواست یقین کند قرص های لاغری تا په حد می‌تواند خطرناک باشد.اکثر ما یقین نداریم قرصهای لاغری به معنای حقیقی خاصیت کشندگی دارند.پلیس ارشد / جنیفر متیسون/ بیان داشت; ما در این مرحله بی تردید نگران فروش اکثر این قرصها و قربانیان اکثر هستیم.تیم تجسس ما در تلاش هست تا منبع خرید اینگونه قرص ها را از طریق اینترنت کشف کند.

او افزود; مردم مراقب باشند که از چه منابعی داروهای مکمل رژیمی خریداری میکنند . خریدن اینگونه مواد از منابع ناشناخته و غیرقانونی فقط مرگ را موجب می‌شود. اینگونه قرص های اینترنتی اکثرا کشنده,تاریخ قبل وتقلبی هست.

مرگ این دختر 21 ساله با مصرف قرص لاغری (عکس)

او در ادامه بیان کرد;یک بررسی گسترده در حال پی گیری هست که بفهمیم/ الویس/ قرص ها را از چه منبعی خریداری کرده هست .پلیس از هر کدام از دوستهای نزدیک / الویس/ که در این راستا اطلاعاتی داردند تقاضا کرد, سریعا با پلیس تماس بگیرند.

بانو متیسون/ اظهار داشت; ما برای تسلی دلیل خانواده “الویس/ تمام توان خود را به کار میگیریم تا بتوانیم عاملان اکران این قرص های منفجره و کشنده را هرچه سریعتر کشف کنیم.آژانس استاندارد مواد خوراکی «FSA» گفت ; ما از عموم مردم در خواست داریم که از مصرف هرگونه قرص شامل ترکیب کشنده DNP پرهیز کنند چرا که این ماده شیمیایی صنعتی هست که برای بدن انسان ساخته نشده و می‌تواند بینهایت خطرناک باشد.

مادر “الویس/ گفت ; من از مصرف کردن قرص ها اطلاعی نداشتم ,دخترم فقط در مورد خریدن این قرصها از اینترنت با من گفتگو کرده بود که کوشش کردم وی را منصرف کنم.او اکثر از حد مجاز این قرص های سمی را مصرف کرده بود .احتمالاً فکر میکرد آن گونه بهتر می‌تواند در لاغری نتیجه بگیرد.او حتی نمی توانست خیال بزند بعد از مصرف آن ها چه رخداد وحشتناکی انتطار وی را می‌کشد.

وی در ادامه بیان کرد ; این داروی سمی به سرعت در تمام بدنش رسوخ کرده بود و کاری برایش نمی شد کرد.حد مجاز مصرف , ۲ قرص هست در حالی‌که او ۸ کپسول را با هم مصرف کرده بود.زمانی که حال “الویس/ بدتر می شد, پزشکان بیمارستان تلاش کردند تا هر کاری برای اثبات شدن علایم حیاتی او انجام دهند.

در حالیکه نفوذ این دارو در تمام سلول های بدنش باعث شده بود تا سوخت و ساز بدن او تا حد زیادی بالا برود.پزشکان تلاش کردند تا دمای بدن وی را پایین بیاورند اما تلاششان بیهوده بود و دختر ۲۱ ساله بعد از این که از درون بدنش زنده زنده سوخت ,تنفسش ناگهان متوقف شد وجان خود ار از دست داد.

 

 

منبع : نمناک

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.