فیلمی که پس از ۷ سال بالاخره اکران شد

فیلم سینمایی «پریناز» که هفت سال از تولید آن می گذرد شب گذشته با حضور عوامل و بازیگران فیلم اکران شد.
فیلمی که پس از ۷ سال بالاخره اکران شد

التزام -فاطمه معتمدآریا در آیین اکران فیلم سینمایی «پریناز»، گفت: قبل از ورود به سالن با یکی از عوامل صحبت می‌کردم که در آن زمان دختربچه‌اش تازه متولد شده بود و حالا این دختربچه به مدرسه می‌رود. بعد از شنیدن این مطلب هم خوشحال شدم و هم بغضم گرفت.

او افزود: این دقیقا همان حسی است که نسبت به این فیلم دارم. هنوز فکر می‌کنم این فیلم را چند روز پیش کار کردم و آن اشتیاق و لذتی که باید از بزرگ شدنش حس می‌کردم را به دست نیاوردم.

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: خیلی بد است که زحمات یک مجموعه سینمایی به دلایل شخصی یا هر دلیل دیگری متوقف شود و بعد از هفت سال آن را نمایش بدهند. این بچه هفت ساله‌ای که آن را تماشا می‌کنید برای ما یک نوزاد است و امیدوارم در آغوش شما خوش بدرخشد.

در ادامه مراسم شبنم قلی‌خانی دیگر بازیگر فیلم، گفت: امشب یک حس دوگانه دارم، هم خوشحالم که این فیلم اکران می‌شود، چون بالاخره هیچ فیلمسازی دوست ندارد برای گنجه فیلم بسازد و می‌خواهد اثرش به روی پرده بیاید و هم ناراحتم به این دلیل که فکر می‌کنم در این کار بزرگترین لطمه را کاراکتر من یعنی «خورشید» خورد چون تنها ۱۰ ثانیه از آن در فیلم باقی مانده است.

او درباره نقش و بازی خود در «پریناز» نیز توضیح داد: خورشید نقشی بود که زحمت زیادی برای آن کشیدم. یادم هست بعد از تدوین اولیه هرکسی در اتاق تدوین این اثر را دیده بود به من زنگ می‌زد که حتما جایزه می‌گیرد، اما از آن خورشید فقط ده ثانیه باقی مانده است.

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: بازیگرانی که در جمع هستند می‌دانند بعد از اینکه فیلمبرداری یک کار تمام می‌شود، بازیگر دیگر هیچ کاره است و به راحتی و به هر دلیلی نقش او قلع و قمع می‌شود، ضرر چنین اتفاقی را هم فقط بازیگر حس می‌کند.
فیلم سینمایی «پریناز»، دومین ساخته‌ بلند بهرام بهرامیان، هفت سال بعد از ساخت، از چهارشنبه یکم شهریور در گروه هنر و تجربه اکران شده است.

«پریناز» به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی محمد نجیبی محصول سال ۱۳۸۹ است و بابک کایدان فیلمنامه این فیلم را براساس قصه‌ای از بهرام بهرامیان به رشته تحریر درآورده است.

فاطمه معتمدآریا، مصطفی زمانی، فرهاد آییش، طناز طباطبایی،حمید فرخ‌نژاد، مژگان بیات، شبنم قلی خانی، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، امیرحسین فتحی و… بازیگران این فیلم هستند و مریم زارعی بازیگر خردسال فیلم است.

در آیین اکران فیلم سینمایی «پریناز» هنرمندانی چون فاطمه معتمدآریا، مژگان بیات، شبنم قلی‌خانی، امیرحسین فتحی و حسن نجاریان، اسحاق خانزادی، بابک کایدان، ژاله زکی‌زاده، کامبیز دارابی، پروانه زبان‌فهم، محمد نجیبی، پرویز پورحسینی، الهام پاوه‌نژاد، شهرام حقیقت‌دوست، سعید داخ، جلیل فرجاد، لاله صبوری، پدرام شریفی، هادی کاظمی، کاظم راست‌گفتار، ساعد نیک‌ذات، امیر حاج رضایی، ابراهیم اصغرزاده حضور داشتند.

منبع : انتخاب

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.