شهرداری اهواز با جدیت هرس درختان کنوکارپوس را انجام دهد

التزام – غلامرضا شریعتی شامگاه گذشته در نشست شورای ترافیک استان خوزستان اظهار کرد: میزان مسافرت ها و یا برگشت از مسافرت در دو هفته منتهی به مهر بیشتر می شود که باید دقت نظر لازم را به این مورد داشته باشیم. وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی و افزایش حجم […]
شهرداری اهواز با جدیت هرس درختان کنوکارپوس را انجام دهد

التزام – غلامرضا شریعتی شامگاه گذشته در نشست شورای ترافیک استان خوزستان اظهار کرد: میزان مسافرت ها و یا برگشت از مسافرت در دو هفته منتهی به مهر بیشتر می شود که باید دقت نظر لازم را به این مورد داشته باشیم.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی و افزایش حجم تردد به سوی مرزهای شلمچه و چذابه افزود: هم اکنون اداره کل راه و شهرسازی مسیرهای منتهی به شلمچه، دشت آزادگان، بستان و چذابه نیز به صورت جدی کار می کند.

شریعتی عنوان کرد: برای بازگشایی مدارس نیز باید به شهرداران تأکید شود تا اقدامات لازم را در زمینه خط کشی خیابان ها و نظیر این موارد را در کل شهرهای استان انجام دهند که با وضعیت خوبی به استقبال بازگشایی مدارس برویم.

استاندار خوزستان بیان کرد: سال گذشته یک تجربه موفق را داشتیم و آن هم بسیج همه امکانات از جمله معاونت عمرانی برای هرس درختان کنوکارپوس بود. انجام این کار باعث کاهش مراجعه بیماران تنفسی به بیمارستان ها و نتایج خوب دیگری شد.

شریعتی عنوان کرد: انجام این کار باعث ایجاد یک آرامش خاص در شهر شد و از شهرداری اهواز می خواهیم که با همان جدیت سال گذشته هرس درختان کنوکارپوس را انجام دهند. امسال هم اگر لازم باشد باز از اداره برق و نفت بالابر در اختیار شهرداری قرار می دهیم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.