جذب اعتبار برای توسعه فضای سبز روستاهای دزفول 

التزام – عبدالحسین پوررکنی اظهار کرد: با توجه به کمبود فضای سبز و مناطق تفریحی در اکثر روستاهای دزفول با پیگیری انجام شده امسال از محل اعتبارات دهیاری ها در تعدادی از روستاهای این شهرستان فضای تفریحی احداث می شود. وی افزود: این اعتبار برای هفت روستای دزفول در نظر گرفته شده که طبق برنامه […]
جذب اعتبار برای توسعه فضای سبز روستاهای دزفول 

التزام – عبدالحسین پوررکنی اظهار کرد: با توجه به کمبود فضای سبز و مناطق تفریحی در اکثر روستاهای دزفول با پیگیری انجام شده امسال از محل اعتبارات دهیاری ها در تعدادی از روستاهای این شهرستان فضای تفریحی احداث می شود.

وی افزود: این اعتبار برای هفت روستای دزفول در نظر گرفته شده که طبق برنامه ریزی انجام شده، سه میلیارد ریال در روستای شیرین آب، ۴،۵ میلیارد ریال در شهرک زراعی، ۱،۸ میلیارد ریال روستای شنگرعلیا، ۴،۵ میلیارد روستای مهاجرین و ۲،۱ میلیارد ریال در روستای امیرالمومنین دزفول هزینه می شود.

معاون عمران فرمانداری دزفول با اشاره به اختصاص سه میلیارد ریال به روستای حمزه و ۱،۷ میلیارد ریال به روستای قلعه نو شمس آباد گفت: بخشی از این اعتبار به حساب دهیاری ها واریز شده است.

پوررکنی ابراز امیدواری کرد با جذب و هزینه این اعتبار در مناطق روستایی فضایی مناسب برای تفریح اهالی روستاهای دزفول فراهم شود.

شهرستان دزفول دارای چهار بخش مرکزی، چغامیش، سردشت و شهیون است.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.