اجازه نمی‌دهیم ذره‌ای از امکانات دزفول به‌جایی دیگر بخشیده شود

مردم دزفول یقین داشته باشند که هیچ‌کدام از مدیران این شهرستان در دستگاه‌های مختلف اداری اجازه نمی‌دهند ذره‌ای از اختیارات و امکانات دزفول به‌جایی دیگر بخشیده و یا واگذار شود.
اجازه نمی‌دهیم ذره‌ای از امکانات دزفول به‌جایی دیگر بخشیده شود

التزام – حبیب اله آصفی عصر امروز شنبه در جلسه‌ای که به‌منظور بررسی و شفاف‌سازی موضوع انتقال آب از رودخانه دز با حضور برخی از مسئولان دزفول در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: در روزهای اخیر مطالب و تصاویر مختلفی که در فضای مجازی منتشر شده بود؛ باعث ایجاد ذهنیت منفی و نگرانی‌هایی در بین شهروندان دزفولی شده بود.

وی افزود: عده‌ای با انتشار مطالب و تشخیص‌های نادرست خود در خصوص انتقال آب رودخانه دز برای احداث کانال و تفرجگاه شهرستان مجاور، جو شهر را متشنج کرده و در این بین عده‌ای نیز به دنبال سیاه نمایی و تخریب مسئولان شهرستان بودند.

آصفی افزود: این نگرانی‌ها باعث ایجاد تحرکاتی در میان مردم شده بود که عدم اطلاع مردم از واقعیت ماجرا باعث شد تا جلسه‌ای در خصوص شفاف‌سازی موضوع انتقال آب از رودخانه دز به شهرستان مجاور با حضور مسئولان دزفول برگزار شود و این جلسات و پیگیری‌ها تا روشن شدن کامل شهروندان ادامه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان دزفول تأکید کرد: مردم دزفول یقین داشته باشند که هیچ‌کدام از مدیران این شهرستان در دستگاه‌های مختلف اداری اجازه نمی‌دهند ذره‌ای از اختیارات و امکانات دزفول به‌جایی دیگر بخشیده و یا واگذار شود.

آصفی اضافه کرد: هر مدیری هم بخواهد در هر زمینه‌ای در شهرستان حق مردم دزفول را پایمال کند، خائن است و در صورت بروز خطا، توسط دادستان به‌عنوان مدعی‌العموم، نماینده، فرماندار و حتی مردم بازخواست خواهد شد.

وی در ادامه عنوان کرد: شهروندان دزفولی یقین داشته باشند که در حال حاضر هیچ طرح انتقال آبی از رودخانه دز به شهرستان مجاور وجود ندارد و در صورتی که روزی چنین طرحی از سوی قانون و وزارت نیرو بخواهد انجام شود کاملاً با مردم شفاف و صادق خواهیم بود.

فرماندار دزفول کرد: طبق پیگیری به‌عمل‌آمده از طریق سازمان آب و برق خوزستان، هیچ‌گونه درخواست کتبی و یا قانونی برای انتقال آب از رودخانه دز به این سازمان ارسال نشده است.

آصفی با احترام به حساسیت و نگرانی مردم این شهرستان نسبت به رودخانه دز عنوان کرد: رودخانه دز مایه حیات و آبادانی منطقه است و مردم نسبت به انتقال آب این رودخانه حساس هستند که این حساسیت قابل‌احترام و فرمانداری نیز پیگیر این مسئله است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های متعدد شهرستان در حوزه‌های مختلف گفت: همه ما مسئولان با تمام توان در مسیر شکوفایی این ظرفیت‌ها و خدمت به مردم مقاوم دزفول تلاش خواهیم کرد و در این میان خط قرمز ما منافع، مطالبات و تعصبات ارزشمند مردمان این دیار خواهد بود بنابراین جای هیچ‌گونه نگرانی بابت انتقال آب رودخانه دز وجود ندارد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.