تنها یکی از نمایندگان مجلس با موگرینی عکس سلفی گرفت

در عکس های منتشر شده و برخلاف حواشی ایجاده شده، کاملا روشن است که همایون یوسفی در حال تحویل موبایل به شخص دیگر است غیر از موگرینی است.
تنها یکی از نمایندگان مجلس با موگرینی عکس سلفی گرفت

التزام –

همایون یوسفی در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص حواشی پیش آمده برای گرفتن عکس نمایندگان مجلس شورای اسلامی با فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار کرد: در جلسات رسمی تمام دنیا مرسوم است که گروه های حاضر در یک جلسه با هم عکس های مختلفی گرفته و به نوعی یک رسم دیپلماتیک است.

وی افزود: در جلسه تحلیف رئیس جمهور در خانه ملت نیز صدها عکس بین نمایندگان و گروه های حاضر گرفته شد که تماما بدون تقاضا و به صورت اتفاقی توسط عکاسان به ثبت رسید.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در عکسی که بسیاری از نمایندگان هم در آن حضور دارند و مباحث بسیاری برای این عکس مطرح شد، نماینده فراکسیون های مختلف مجلس حضور داشتند. آن لحظه طبق عرف دیپلماتیک، موگرینی جلو ایستاده و سایر نمایندگان نیز پشت سر وی ایستاده بودند.

یوسفی بیان کرد: در مراسمی که با حضور موگرینی برگزار شد دوربین های مختلف اقدام به ثبت عکس های متعدد کرده و به غیر از یکی از نمایندگان مجلس، دیگر هیچ کدام از نمایندگان عکس سلفی نگرفت.

وی عنوان کرد: حضور موگرینی در این مراسم با وجود مخالفت های شدید آمریکا محقق شد که می توان آن را یک پیروزی بزرگ دیپلماتیک برای کشور دانست؛ بنابراین نباید موضوع اصلی مراسم تحلیف را که بسیار آبرومندانه برگزار و در سطح دنیا نیز انعکاس خوبی داشت با این موضوعات کوچک مورد بحث قرار دهیم.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در پایان تأکید کرد: هم نمایندگان و هم دولت حضور خوب و پررنگی در راستای تشکیل مراسم با عظمت تحلیف داشتند؛ بنابراین نباید چنین مراسم باشکوهی را با مسائل غیر ضروری تحت شعاع قرار دهیم.

به گزارش التزام، در عکس های منتشر شده و برخلاف حواشی ایجاده شده، کاملا روشن است که همایون یوسفی در حال تحویل موبایل به شخص دیگر است غیر از موگرینی است.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.