فیلمی که از رکورد ۲۰ میلیارد تومان عبور کرد

با احتساب فروش شب گذشته، فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» با عبور از 20 میلیارد تومان، رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را ثبت کرد.
فیلمی که از رکورد ۲۰ میلیارد تومان عبور کرد

التزام – علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت‌وگو با فارس درباره فروش فیلم «نهنگ عنبر ۲» گفت: فروش مکانیزه فیلم هم اینک ۱۹ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان است که این رقم تمام سالن های سینما را در بر نمی گیرد و ظرف روزهای آتی نیز فروش مکانیزه فیلم از ۲۰ میلیارد عبور می کند.

وی ادامه داد:فروش فیلم با احتساب سالن هایی که به سیستم مکانیزه مجهز نیستند تا شب گذشته به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان رسید. که رقم فروش سینمای ایران با این رقم جابجا شد و متعلق به فیلم «سامان مقدم» است.

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران گفت: امیدوارم در همین امسال و با استقبال مخاطبان دیگر آثار سینمایی بتواند این رقم فروش را جابجا کرده و رکورد تاریخ فروش سینمای ایران را از آن خود کنند. زیرا سینمای ایران پتانسیل خوبی برای اقبال مخاطبان دارد و امیدوارم بتوانیم شاهد فیلم های پرفروش در ماه های باقیمانده سال باشیم و بیشترین مخاطب را به سالن سینما بکشانیم .

بنابراین گزارش، «نهنگ عنبر» با پشت سر گذاشتن فروش فیلم «گشت ۲» اولین فروش ۲۰ میلیاردی سینمای ایران را به نام خود ثبت کرد.

منبع : العالم

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.