نوزاد ۶ ماهه دو روز در خودرو حبس شده بود / مادر کودک متهم به قتل شد+ عکس

نوزاد 6 ماهه ای که توسط مادر خبیثش در صندلی عقب ماشین با کمربند ایمنی به مدت دو روز بسته شده بود جان سپرد. این نوزاد طی این دو روز با گرسنگی و همچنین گرمای 32 درجه هوا در جدال بود
نوزاد ۶ ماهه دو روز در خودرو حبس شده بود / مادر کودک متهم به قتل شد+ عکس

التزام – بنا به ادعای پلیس، این زن با رها کردن فرزندش در ماشین به خرید رفته و قرار ملاقاتی را نیز با نامزدش ترتیب داده بود. اکنون ” لاویلی جانسون ” ۲۲ ساله اهل میشیگان آمریکا، به دلیل کشتن Killing آگاهانه و عامدانه فرزندش با اتهام قتل Murder روبروست.

بنا به مدارک ارائه شده در دادگاه این زن طی این دو روز تنها دو بار به کودک خود سرکشی کرد. در روز ۱۷ ژوئیه وی با دادن یک بطری شیر، نوزادش را ترک نمود و صبح روز ۱۹ ژوئیه با نوزاد بیهوش خود روبرو شد. این زن بجای تماس با اورژانس پزشکی، کودکش را به یک بیمارستان اطفال منتقل کرده بود.

6554218_370

مدارک دادگاه نشان می دهد که وی به مصرف مخدر ماری جوانا طی این دو روز اعتراف کرده و بعد از بازگشت به خانه به کودکش سرکشی نکرده است.

بنا به گزارش دیتروید فری پرس، جنازه این نوزاد در حالی که در مرحله تجزیه قرار داشت پیدا شد. شکم وی کاملا متورم شده بود و در حالی که از چند نقطه بدن دچار خونریزی شده بود، بوی تعفن از وی منتشر می شد.

گفتنی است؛ این زن همچنین صاحب یک دختر ۲ ساله است که سرپرستی و نگهداری وی به یک دپارتمان دولتی خدمات سلامت محول شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

6554217_663

 

 

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.