کسب ۴ مقام قهرمانی کشور توسط دانش آموزان شطرنج باز خوزستانی

التزام – محمد تقی زاده اظهار کرد: بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج کشور ۲۰ تا ۲۵ تیرماه به میزبانی اراک برگزار شد که شاهد کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز این رقابت ها توسط دانش آموزان خوزستانی بود. وی افزود: علیرضا بساق زاده دانش آموز ناحیه دو اهواز، […]
کسب ۴ مقام قهرمانی کشور توسط دانش آموزان شطرنج باز خوزستانی

التزام – محمد تقی زاده اظهار کرد: بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج کشور ۲۰ تا ۲۵ تیرماه به میزبانی اراک برگزار شد که شاهد کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز این رقابت ها توسط دانش آموزان خوزستانی بود.

وی افزود: علیرضا بساق زاده دانش آموز ناحیه دو اهواز، با کسب امتیازات لازم موفق به کسب مقام اول و عنوان قهرمانی شد و همچنین حسین معمارزاده دیگر دانش آموز این ناحیه توانست با پیشی گرفتن از سایر رقبا به مقام سوم این رقابت ها دست یابد.

تقی زاده گفت: شادی بهوندی توانست عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کند همچنین رقیه سیلاوی نیز موفق به کسب عنوان سوم و مدال برنز این رقابت ها شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: تیم دانش آموزان شطرنج باز خوزستانی با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و دو برنز موفق به کسب عنوان چهارمی این رقابت ها شد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.