آتش سوزی در بیمارستان مهر اهواز +عکس

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اهواز از مهار آتش در بیمارستان مهر اهواز خبر داد.
آتش سوزی  در بیمارستان مهر اهواز +عکس

التزام – مقصود حق شناس، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اهواز گفت: آتش سوزی در بیمارستان مهر اهواز ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد دوشنبه از یک انبار ملزومات و مدارک در طبقه همکف بیمارستان آغاز شد که نیرو‌های آتش نشانی به سرعت توانستند از سرایت آتش به سایر بخش‌ها جلوگیری کنند.

وی تصریح کرد: در همان ابتدای کار برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به بیماران، تمامی بیماران بستری شده در بخش‌ها از بیمارستان خارج شدند.

حق شناس بیان داشت: حریق در این انبار باعث شد دود غلیظی درون بیمارستان را فرا بگیرد که ماموران آتش نشانی با فن‌های فشارقوی مثبت دود را از بیمارستان خارج کردند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اهواز اذعان کرد: این حادثه  خوشبختانه هیچ تلفات جانی و یا مصدومی به دنبال نداشت و آتش با واکنش سریع نیرو‌های آتش نشانی مهار شد.

وی اظهار داشت: پس از مهار کامل آتش سوزی عملیات انتقال بیماران به داخل بخش‌ها انجام شد.

انبار طبقه همکف بیمارستان خصوصی مهر اهواز که به دلیل نامعلومی بامداد دوشنبه طعمه حریق شد پیش از سرایت آتش به بخش‌های دیگر با حضور به موقع نیرو‌های آتش نشانی مهار گردید.

بیمارستان خصوصی مهر اهواز در سال ۱۳۷۷ باظرفیت ۲۵۰ تخت ثابت احداث و در حال حاضر ۱۰۰ تخت فعال در بخش‌های مختلف تخصصی و فوق تخصصی دارد.تلگرام ما کلیک کنید.

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.