ترس رئال از تکرار اتفاق پوگبا برای امباپه

کیلیان امباپه یکی از جدی ترین گزینه های خرید رئال در تابستان محسوب می شود.
ترس رئال از تکرار اتفاق پوگبا برای امباپه

التزام – ستاره ۱۸ ساله موناکو تمرینات آماده سازی خود را در سوئیس پشت سر می گذارد اما روزی نیست که خبری در مورد او در رسانه ها منتشر نشود. از رئال مادرید، پی اس جی، سیتی و آرسنال به عنوان تیم های خواهان امباپه نام برده می شود.

رئال مادرید برای جذب امباپه باید موراتا را به فروش برساند اتفاقی که هنوز رخ نداده اما به ادعای رسانه های اسپانیایی احتمال ماندگار شدن موراتا بالا نیست و در ۶ هفته پیش رو اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد.

واقعیت این است که رئال مادرید هیچ مشکلی برای پرداخت رقم بالا به منظور جذب امباپه ندارد ولی مشکل اصلی در پرداخت حقوق این بازیکن جوان است.

به ادعای آس، رئال مادرید هرگز قصد ندارد بیش از ۶ یا ۷ میلیون یورو خالص در سال به امباپه پرداخت کند و پرداخت چنین رقمی برای یک بازیکن ۱۸ ساله را کاملا مناسب می داند ولی در سوی دیگر پی اس جی حاضر است ۱۲ میلیون یورو در سال به ستاره موناکو بپردازد که دو برابر رئال مادرید است.

سال گذشته برای پوگبا چنین اتفاقی افتاد و در حالی که رئال نیز همچون یونایتد حاضر بود بیش از ۱۰۰ میلیون یورو برای جذب این بازیکن هزینه کند، در نهایت کمتر بودن حقوق پیشنهادی رئالی ها سبب شد پوگبا به یونایتد بپیوندد.

یک سال بعد رئالی ها بیم این را دارند تا همان اتفاق این بار برای امباپه تکرار شده و این بازیکن به خاطر حقوق بیشتر راهی تیمی دیگر شود.

منبع: ورزش۳

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.