نوجوانان و جوانان ایران فردا به روی تاتامی می روند

رقابتهای جودو قهرمانی رده های سنی آسیا صبح فردا با برگزاری مبارزات رده های سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی قزاقستان آغاز می شود.
نوجوانان و جوانان ایران فردا به روی تاتامی می روند

التزام – این دوره از مسابقات با حضور ۶۶۰ کاراته کا از ۲۷ کشور به مدت چهار روز در آستانه برگزار خواهد شد که در روز نخست کاراته کاها در دو بخش کاتا و کومیته انفرادی رده سنی نوجوانان به روی تاتامی می روند.

مراسم قرعه کشی این رقابتها برگزار شد و طی آن نمایندگان کاراته ایران رقبای خود را شناختند. بر همین اساس در رده سنی نوجوانان و در بخش دختران زینب السادات حسینی درکاتای انفرادی به دیدار نماینده چینتایپه می رود. در کومیته و در وزن ۴۷-کیلوگرم معصومه محسنیان با ژاپن،  سیده سوده خلیلی در وزن ۵۴-کیلوگرم با کاراته کایی دیگری از ژاپن و در وزن ۵۴+کیلوگرم حدیثه طالبی با قزاقستان پیکار می کنند.

در بخش پسران و کاتای انفرادی مجید وکیلی دور نخست به مصاف کاتاروی ازبکستان می رود. در کومیته و در وزن ۵۲-کیلوگرم پوریا اقدسی با چین تایپه، حسین خدری با ازبکستان در وزن ۵۷-کیلوگرم، عرفان داودی در وزن ۶۳- کیلوگرم بعد از یک دو استراحت با برنده چین و مالزی، امیرحسین بیگدلی در وزن ۷۰-کیلوگرم با عربستان  و در وزن ۷۰+کیلوگرم کامران بصیری با «روموکیتاشیرو» از ژاپن پیکارهای خود را آغاز می کنند.

در رده سنی جوانان و در بخش دختران هم حدیثه جمال در کاتای انفرادی دور اول با چین تایپه و در کاتای تیمی، تیم کشورمان با ترکیب آرزو لونجی، ستاره خاکپور و محدثه ناییجی ابتدا قزاقستان سپس با مالزی پیکار می کنند. در کومیته انفرادی هم لیلا برجعلی در وزن ۴۸-کیلوگرم با هنگ کنگ،  وزن۵۳-کیلوگرم فاطمه سعادتی دور اول با هند و در صورت برد با برنده تاجیکستان و قزاقستان، مبینا حیدری در وزن ۵۹-کیلوگرم با چین تایپه و در وزن ۵۹+کیلوگرم مینا یوسفی با تایلند در دور نخست و در صورت پیروزی با چین مبارزه می کنند.

در بخش پسران هم احمدرضا محمودی در کاتای انفرادیابتدا با نماینده مالزی و در صورت برتری با ازبکستان مبارزه می کند. در کاتای تیمی هم تیم ایران با ترکیب مهدی رضایی، پویا حبیبی و مهدی شجاعی ابتدا به مصاف هند می رود و در صورت پیروزی با قزاقستان پیکار می کند.

اعضای تیم جوانان ایران در کومیته انفرادی و در وزن ۵۵- کیلوگرم علیرضا علیزاده با اردن، در صورت برتری با برنده ازبکستان و هنگ کنگ، در وزن ۶۱-کیلوگرممحمدرضا مرادی با قزاقستان در صورت برد با برنده چین تایپه و مالزی، سید علی کریمی در وزن ۶۸-کیلوگرم با ژاپن و در صورت برنده شدن با حریفی از قزاقستان، در وزن ۷۶-کیلوگرم باربد صداقت با قزاقستان و در صورت راهیابی به دور بعد با عربستان و مجید نیکوهمت در وزن ۷۶+کیلوگرمبا حریفی از هند مبارزه می کنند.

این دوره از مسابقات روز جمعه با برگزاری مبارزات رده سنی زیر ۲۱ سال پیگیری می شود.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.