اجرای طرح های پژوهشی مشترک با دانشگاههای اتریش

دانشگاه خوارزمی از اعضای هیات علمی علاقمند به اجرای طرح های پژوهشی مشترک با دانشگاه‌های اتریش خواست حداکثر تا ۸ مهر ۹۶ طرح های پیشنهادی خود را به دبیرخانه اتریش در این دانشگاه ارسال کنند.
اجرای طرح های پژوهشی مشترک با دانشگاههای اتریش

التزام – دانشگاه خوارزمی طبق سیاست مرکز همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم به عنوان رئیس کارگروه ملی هماهنگی و پیگیری همکاری های علمی بین المللی با کشور اتریش انتخاب شده است در این جهت در سال ۱۳۹۵ دو هیات اتریشی به تهران سفر کردند و نهایت برنامه جدید مشارکت دو کشور در زمینه آموزش عالی با عنوان impulseiran-austria امضاء شد.

برطبق این برنامه اجرای پروژه های مشترک تحقیقاتی بین دانشگاه های دو کشور با حمایت مالی مشترک دو کشو رو بودجه ۴۰۰ هزار یورویی(۲۰۰ هزارو یورو از طرف وزارت علوم هر کشور) انجام می شود بطوریکه حمایت مالی از پروژه های یکساله (حداکثر ۲۰ هزار یورو) و حمایت مالی از پروژه های دوساله (حداکثر ۳۰ هزار یورو) است که این مبلغ دربرگیرنده تمام هزینه های پروژه اعم از خرید تجهیزات، دستیاران پروژه ها، هزینه های سفر، و را تحت پوشش قرار می دهد.

یکی از شروط اصلی این طرح انجام پروژه با هماهنگی و همکاری پژوهشگران اتریشی است لازم به ذکر است تمام هزینه های مربوط به پژوهشگران ایرانی توسط وزارت علوم و هزینه های مربوط به پژوهشگران اتریشی توسط «  آژانس همکاری های علمی و بین المللی اتریش»  پرداخت خواهد شد.

علوم انسانی و اجتماعی، علوم طبیعی، علوم زیستی، مهندسی و فناوری اطلاعات، علوم پزشکی، آموزش و تعلیم و تربیت، فرهنگ و هنر و زمینه های دیگر براساس توافق دو جانبه از حوزه های مورد نظر برای این طرح ها هستند.

تاریخ پذیرش پروپوزال ها از ۲۵ خرداد ۹۶ لغایت ۸ مهر ۹۶ است اعضای هیات علمی طرح های پیشنهادی خود را پس از هماهنگی با یک عضو هیات علمی اترشی و امضاء «توافق نامه بین دو پژوهشگر» به آدرس الکترونیکی دبیرخانه اتریش دراین دانشگاه international@khu.ac.ir ارسال کنند. تمام طرح ها پس از جمع آوری درکمیته مشترک با حضور نمایندگان دو کشور بررسی و انتخاب می شود.

تمام طرح ها پس از جمع آوری در کمیته مشترک با حضور نمایندگان دو کشور بررسی و انتخاب می شود. اعضای هیات علمی علاقمند به اجرای طرح های پژوهشی مشترک با دانشگاه های اتریش حداکثر تا تاریخ ۸ مهر ۹۶ پیشنهادی خود را به دبیرخانه اتریش در این دانشگاه ارسال کنند.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.