مارکا: موراتا تنها یک گام تا یونایتد فاصله دارد

روزنامه مارکا نزدیک به باشگاه رئال مادرید مدعی شد که آلوارو موراتا، مهاجم این تیم تنها یک گام با جدایی از رئال و پیوستن به منچستر فاصله دارد.
مارکا: موراتا تنها یک گام تا یونایتد فاصله دارد

التزام – به گزارش “ورزش سه”، اختلاف بین رقم درخواستی رئال و رقم پیشنهادی منچستر ۵ میلیون یورو است که انتظار می‌رود دو باشگاه به زودی این اختلاف را حل کرده و این انتقال نهایی شود. در حقیقت رئال ۸۰ میلیون یورو در قبال موراتا درخواست کرده و پیشنهاد یونایتد تا به اینجا ۷۵ میلیون یورو بوده است. در حالی که توافقات انجام شده، این انتقال امروز احتمالا نهایی خواهد شد.

بدین ترتیب مورینیو که در چند هفته اخیر شدیدا به دنبال جذب موراتا بود، بلاخره به هدف اصلی خود در نقل و انتقالات خاهد رسید و پیش از شروع پیش فصل، ستاره اسپانیایی را در تمرینات خود خواهد داشت. موراتا در تیم آکادمی رئال رشد کرد و اولین بار توسط مورینیو در تیم اصلی به میدان فرستاده شد. او برای دو فصل در یوونتوس حضور داشت که استعدادش در همین باشگاه شکوفا شد و رئال او را برای فصل گذشته برگردانده بود. با این حال با وجود نمایش های خوب در فرصت محدودی که در اختیارش قرار گرفت، زیدان بنزما را به او ترجیح داد تا در نهایت موراتا از جمع سپیدپوشان جدا شود.

منبع: ورزش۳

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.