استیضاح شهردار دزفول ناکام ماند

التزام – عصر امروز سه شنبه، جلسه استیضاح شهردار دزفول با حضور وی و اصحاب رسانه در محل سالن جلسات شورای شهر برگزار شد که به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای شورا، این جلسه نافرجام ماند چرا که مطابق با قانون در صورت گذشت نیم ساعت از شروع جلسه اگر اعضای شورای حاضر […]
استیضاح شهردار دزفول ناکام ماند

التزام – عصر امروز سه شنبه، جلسه استیضاح شهردار دزفول با حضور وی و اصحاب رسانه در محل سالن جلسات شورای شهر برگزار شد که به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای شورا، این جلسه نافرجام ماند چرا که مطابق با قانون در صورت گذشت نیم ساعت از شروع جلسه اگر اعضای شورای حاضر در جلسه به حد نصاب نرسند رئیس شورا موظف به لغو جلسه است.

طی ۱۰ روز گذشته در صحن علنی شورای اسلامی شهر دزفول، نامه استیضاح شهردار این شهر توسط پنج نفر از اعضا امضا و به رئیس شورا تحویل داده شد و از سوی ریاست شورا نیز برای شهردار ارسال شد.

حال امروز در آخرین روز از مهلت ۱۰ روزه، شهردار آماده پاسخگویی به سئوالات مطرح شده توسط اعضای خواهان استیضاح خواهد بود که انجام نشد.

رئیس شورای شهر غیبت چند تن از اعضا در جلسه استیضاح را بدون هماهنگی و غیرقانونی برشمرد و این عمل را بی احترامی به حقوق مردم به عنوان نماینده آنها دانست.

بنابراین محمدرضاکرمی نژاد همچنان به عنوان شهردار دزفول باقی ماند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.