پیش بینی ایجاد هزار فرصت شغلی در بخش صنعت دزفول

التزام – مهراب عبدالهی اظهار کرد: متاسفانه در چند سال گذشته این اداره همواره از دریافت اعتبارات کافی در سطح ملی و تملک دارایی محروم بوده و بامشکلات زیادی در حوزه صنعت مواجه شده است. وی افزود: طبق پیش بینی های صورت گرفته در سال جاری، باید بیش از هزار فرصت شغلی در بخش صنعت […]
پیش بینی ایجاد هزار فرصت شغلی در بخش صنعت دزفول

التزام – مهراب عبدالهی اظهار کرد: متاسفانه در چند سال گذشته این اداره همواره از دریافت اعتبارات کافی در سطح ملی و تملک دارایی محروم بوده و بامشکلات زیادی در حوزه صنعت مواجه شده است.

وی افزود: طبق پیش بینی های صورت گرفته در سال جاری، باید بیش از هزار فرصت شغلی در بخش صنعت در دزفول ایجاد شود که برای تحقق این هدف مهم باید اعتبارات ویژه ای به ما اختصاص یابد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول عنوان کرد: بخش صنعت و معدن در دزفول نیازمند اعتبارات تملک دارایی زیادی است تا بتواند به این بخش مهم رسیدگی کند.

عبدالهی همچنین بیان کرد: از فرمانداری و مرکز استان تقاضا داریم در راستای افزایش اعتبارات این اداره در دزفول مساعدت کنند تا بتوانیم با ظرفیت های موجود باعث رونق در بخش صنعت شهرستان دزفول شده و اشتغالزایی های مناسبی را ایجاد کنیم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.