فرمانده الحشد الشعبی:

جانشین بغدادی از شبه جزیره عربی است

یک فرمانده نیروهای الحشد الشعبی عراق گفت: براساس اطلاعات، جانشین ابوبکر بغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس خواهد بود.
جانشین بغدادی از شبه جزیره عربی است

التزام – جبار المعموری روز جمعه به سایت السومریه نیوز گفت: اطلاعات موجود نشان می دهد که در صورت کشته شدن یا اسیر شدن ابوبکر بغدادی، جانشین او برای اداره گروه داعش از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس خواهد بود زیرا حضور اعراب حوزه خلیج فارس در رده های بالایی ساختار داع بسیار قوی است و آنها در این رده ها صاحب نفوذ هستند.

وی افزود: بغدادی این نقش بزرگ را به عناصر عرب حوزه خلیج فارس داد زیرا آنها به کشورهایی تعلق دارند که تفکر داعش در آنجا طرفدار دارد.

المعموری گفت: نبرد آینده داعش – درپی از دست دادن مقرهایش در عراق- در شبه جزیره عربی خواهد بود.

وی تصریح کرد: براساس اطلاعات موجود، بغدادی در طول دوسال گذشته دستور انتقال صدها طرفدار خود از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و پیوستن به آنها به داعش در عراق و سوریه را داده است و دستور داده که آنها در مناطق خود باقیانده و هسته های سری تشکیل دهند و جنگجویان بیشتری را برای اجرایه نقشه های این گروه جذب کنند.

المعموری گفت: هیچ کشور عربی از جمله کشورهای عرب حوزه خلیج فارس از آتش داعش در امان نخواهند بود. این گروه ابزاری جهانی برای اجرای نقشه های جنایتکارانه در خارومیانه است که اولین مرحله اش در عراق و سوریه بود.

 

 

منبع : العالم

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.