پیدا شدن بالگردی که به دیوان عالی ونزوئلا حمله کرد

معاون رییس جمهور ونزوئلا از کشف بالگرد متعلق به دستگاه های امنیتی این کشور خبر داد که اخیرا به وسیله آن به ساختمان دیوان عالی در کاراکاس حمله شده بود.
پیدا شدن بالگردی که به دیوان عالی ونزوئلا حمله کرد

التزام – “طارق العیسمی” معاون رییس جمهور ونزوئلا اعلام کرد، بالگردی که توسط  کارکنان دستگاه های امنیتی این کشور برای حمله به ساختمان دیوان عالی و وزارت کشور ونزوئلا در کاراکاس پایتخت این کشور به کار گرفته شده بود، کشف شده است.
روسیا الیوم در خبری به نقل از یادداشت منتشر شده در صفحه تویتر العیسمی نوشت: با وجود شرایط بد جوی، نیروهای مسلح توانستند بالگردی را که از سوی “اسکار پرز”، از خلبانان قبلی وزارت کشور ونزوئلا که به مخالفان پیوسته، برای اقدام ترویستی به کار گرفته شده بود، کشف و شناسایی کنند.

طارق العیسمی با اشاره به این که این بالگرد در منطقه ای نزدیک ایالت فارگاس در روستای “اوسم” کشف شده است، تاکید کرد که تلاش برای شناسایی تروریست ها ادامه دارد.
سه شنبه گذشته گروهی از کارکنان دستگاه امنیتی ونزوئلا به فرماندهی اسکار پرز یک بالگرد وابسته به پلیس این کشور را ربودند و با استفاده از آن چند بمب روی ساختمان وزارت کشور و دیوان عالی این کشور پرتاب و اعلام کردند که این آغاز درگیری مسلحانه با دولت نیکولاس مادورو رییس جمهور این کشور است.
مقامات ونزوئلا این حادثه را اقدامی تروریستی توصیف کرده اند.

 

منبع : العالم

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.