ابهام در انجام جراحی روی زانوی آزادکار المپیکی

همه‌چیز به انتخابی بستگی دارد؛آزادکار المپیکی ایران برای انجام جراحی روی زانوی مصدومش همچنان در انتظار عملکردش در رقابتهای انتخابی و حضور احتمالی در مسابقات جهانی است.
ابهام در انجام جراحی روی زانوی آزادکار المپیکی

التزام – حسن رحیمی مدتهاست با مصدومیت مینیسک پا همراه است و به گفته خودش تاکنون به دلیل تمرینات تیم ملی و رقابتهای جام جهانی، نتوانسته این مشکل را با انجام عمل جراحی برطرف کند.

البته به تازگی از قول او گفته شد رحیمی قصد دارد بلافاصله بعد از رقابتهای انتخابی که اواسط تیرماه برگزار می شود، زانوی مصدومش را به تیغ جراحان خواهد سپرد، اما این مساله چندان منطقی نیست. رحیمی اگر در رقابتهای انتخابی تیم ملی موفق به کسب دوبنده تیم اعزامی به رقابتهای جهانی شود، عملا زمان لازم برای عمل جراحی، طی کردن دوران نقاهت، انجام تمرینات سنگین و سپس رسیدن به رقابتهای جهانی فرانسه را ندارد. در این راستا او باید همچنان تا بعد از رقابتهای جهانی با همین وضعیت سر کند و بعد از این رویداد مهم بین‌‎المللی با خیالی آسوده، تن به جراحی دهد.

از سویی دیگر گفته می شود وضعیت زانوی رحیمی چندان راضی‌کننده نیست و حتی ممکن است در روند کار او در رقابتهای انتخابی هم تاثیر منفی داشته باشد، چه رسد به آنکه او بتواند با این وضعیت در جهانی کشتی بگیرد.

به هر حال امیدواریم مصدومیت آزادکار عنوان‌دار وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی ایران که چندین مدال جهانی و المپیک را در ویترین افتخاراتش دارد، مشکل زیادی برای او ایجاد نکند تا او بتواند بعد از گذشتن از فرایند انتخابی تیم ملی، بار دیگر در آوردگاه جهانی برای ایران افتخارآفرینی کند.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.