ضرورت نظارت دقیق بر کیفیت و کمیت برنامه‌های اوقات فراغت در شادگان

به گزارش التزام، حجت الاسلام سید مجید شرفی ظهر امروز در جلسه ستاد اوقات فراغت این شهرستان اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل تابستان و افزایش زمان فراغت افراد باید از امکانات شهرستان شادگان برای غنی‌سازی اوقات فراغت استفاده کرد. وی با توجه به جذابیت و کیفیت کلاس ها و برنامه های اوقات فراغت […]
ضرورت نظارت دقیق بر کیفیت و کمیت برنامه‌های اوقات فراغت در شادگان

به گزارش التزام، حجت الاسلام سید مجید شرفی ظهر امروز در جلسه ستاد اوقات فراغت این شهرستان اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل تابستان و افزایش زمان فراغت افراد باید از امکانات شهرستان شادگان برای غنی‌سازی اوقات فراغت استفاده کرد.

وی با توجه به جذابیت و کیفیت کلاس ها و برنامه های اوقات فراغت بیان کرد: به کیفیت کار بیش از قبل اهمیت داده شود و از رفع تکلیف بپرهیزید تا کارها از خروجی مناسب و رضایتمندی همراه باشد.

امام جمعه شادگان ادامه داد: باید برنامه ریزی های لازم برای برگزاری هرچه بهتر اوقات فراغت دانش آموزان صورت گیرد و سعی در ارتقای سطح کلاس ها متناسب با روحیه نوجوانان و جوانان شود.

وی با اشاره به تاثیر کلاس های آموزشی در اوقات فراغت دانش آموزان بیان کرد: این گونه برنامه و آموزش ها سبب کاهش معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد می شد بنابراین باید بیش از گذشته برای اوقات فراغت دانش آموزان برنامه ریزی شود.

حجت الاسلام شرفی درپایان، اوقات فراغت را به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه‌های جامعه یاد کرد و افزود: همواره تمامی دغدغه مسئولان ایجاد برنامه‌های مناسب در این زمینه است.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.