برای هواداران نفت آبادان از جان مایه می گذاریم 

التزام – فرید کریمی بهزادی ضمن اشاره به اینکه دنبال کسب بهترین نتیجه برای تیم صنعت نفت در لیگ برتر هفدهم هستیم، افزود: امید می رود تا با کسب نتایج خوب دوست داران صنعت نفت را شادمان و راضی کنیم و پاسخ خوبیهایشان را بدهیم. وی اظهار کرد: در زمان حاضر اردوی پرفشار و تمرینات […]
برای هواداران نفت آبادان از جان مایه می گذاریم 

التزام – فرید کریمی بهزادی ضمن اشاره به اینکه دنبال کسب بهترین نتیجه برای تیم صنعت نفت در لیگ برتر هفدهم هستیم، افزود: امید می رود تا با کسب نتایج خوب دوست داران صنعت نفت را شادمان و راضی کنیم و پاسخ خوبیهایشان را بدهیم.

وی اظهار کرد: در زمان حاضر اردوی پرفشار و تمرینات بسیار منظمی را  دنبال می کنیم و همین شرایط ما را هر روز بهتر از قبل می کند.

بهزادی کریمی تصریح کرد: به طور قطع با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی کمالوند، تمرینات در روزهای آینده پرفشارتر شده و ما نیز به اوج آمادگی می رسیم.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در زمان حاضر جو بسیار صمیمی و دوستانه ای در اردوی کردان حاکم است و تیم صنعت نفت با در اختیار داشتن این حجم از بازیکنان حرفه ای و کادر فنی، حرفهای بسیاری برای گفتن دارد.

کریمی بهزادی افزود: در لیگ هفدهم به دنبال کسب بهترین نتایج برای تیم صنعت نفت هستیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.