جستجو برای یافتن پیکر کودک اهوازی در کانال های فاضلاب ادامه دارد

در نوروز سال ۹۵ نیز کودک دو نیم ساله ای در چاله های فاضلاب کوی گلدشت اهواز غرق شد و جان سپرد. به همین دلیل به نظر می رسد باید فکری اساسی برای حل این مشکل در اهواز اندیشیده شود تا افراد بیشتری دچار مشکل نشوند.
جستجو برای یافتن پیکر کودک اهوازی در کانال های فاضلاب ادامه دارد

التزام – کیامرث حاجی زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص غرق شدن کودک سه ساله ای در چاه فاضلاب در اهواز که پنج شنبه شب اتفاق افتاد، اظهار کرد: نیروهای امدادی از همان لحظه وقوع حادثه همچنان در حال جستجو هستند ولی تا این لحظه جسد پیدا نشده است.

وی افزود: این حادثه بحران نبود ولی برای احترام به خانواده داغدار و تسلی خاطر آنها در محل حادثه حضور پیدا کردم و  در عین حال تمام توان خود را به کار گرفتیم.

حاجی زاده در خصوص اعتراض افراد نسبت به عدم صدور مجوز برای ورود به دانشگاه چمران در همان ساعت ابتدایی غرق شدن کودک گفت: تا زمانی که من در محل حادثه حضور داشتم چنین مسئله ای مطرح نبود و اطلاعی ندارم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان بیان کرد: در حال حاضر جستجو در قسمت دانشگاه شهید چمران ادامه دارد و حتی آب و فاضلاب نیز همکاری لازم را دارد.

به گزارش التزام، شب گذشته یک کودک سه ساله اهوازی در یکی از چاه های فاضلاب واقع در بلوار گلستان اهواز و در عمیق ترین بخش چاه سقوط کرد و متاسفانه جان باخت.

بعد از این حادثه، ماموران امداد نجات آتش نشانی به محل اعزام شدند ولی تلاش برای یافتن جسد این کودک سه ساله هنوز ادامه دارد و جسد وی پیدا نشده است

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.