انفجار گاز در خرمشهر جان یک زن را گرفت

بنا به اعلام آتش نشانی خرمشهر استفاده غیر اصولی و غیر ایمنی از گاز مایع برای رفع گرفتگی فاضلاب منزل باعث انفجار و  ریزش سقف خانه شد.
انفجار گاز در خرمشهر جان یک زن را گرفت

التزام – حسن سواریان اظهار کرد: در پی انفجار کپسول گاز در شامگاه سه شنبه در یک منزل مسکونی واقع در منطقه دربند غربی، ۶ نفر از اهالی خانواده ساکن منزل آسیب دیدند که برای مداوا به بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر منتقل شدند.

وی، درصد سوختگی تمام مصدمان را ۸۰ درصد  اعلام کرد و افزود: پس از انتقال مصدومان به بیمارستان، کد بحران بلافاصله اعلام شد اما به دلیل شدت جراحات و همچنین درصد بالای سوختگی، پس از اقدامات فوری که توسط کادر پزشکی انجام شد، مصدومان به بیمارستان تخصصی سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز منتقل شدند.

سواریان ادامه داد: در طول مسیر یک نفر از مصدومان دچار ایست قلبی شد که با انجام کارهای احیا (سی.پی.آر )به زندگی برگشت و در نهایت تمام مصدمان زنده به بیمارستان طالقانی اهواز تحویل داده می شوند.

وی در ادامه از مرگ یک زن خبر داد و گفت: طبق پیگیری های انجام شده، مادر ۲۸ ساله فوت شده و بقیه در آی سی یو  بیمارستان طالقانی بستری  هستند اما حال مساعدی ندارند.

به گزارش التزام، انفجار گاز در یک واحد مسکونی در منطقه دربند غربی خرمشهر که ساعت ۱۹:۱۲ اتفاق افتاد که ۶ نفره از اعضا یک خانواده به شدت مجروح شده و به بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر منتقل شدند.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.