عملیات روکش آسفالت معابر شادگان آغاز شد

التزام – حسن مزبانی پور اظهارکرد: آسفالت معابر و خیابانهای سطح شهر شادگان یکی از مهمترین اولویت کاری این شهرداری در سال جاری خواهد بود. وی افزود: درخواست شهروندان برای بهسازی آسفالت معابر شهری به جا است و شهرداری این مهم را در برنامه‌های خود قرار داده است. شهردار شادگان ادامه داد: رفع معضل آسفالت […]
عملیات روکش آسفالت معابر شادگان آغاز شد

التزام – حسن مزبانی پور اظهارکرد: آسفالت معابر و خیابانهای سطح شهر شادگان یکی از مهمترین اولویت کاری این شهرداری در سال جاری خواهد بود.

وی افزود: درخواست شهروندان برای بهسازی آسفالت معابر شهری به جا است و شهرداری این مهم را در برنامه‌های خود قرار داده است.

شهردار شادگان ادامه داد: رفع معضل آسفالت شهری نیازمند اولویت‌بندی بر اساس حجم تردد و درخواست شهروندان است و معابری که با ترافیک تردد مواجه است، در اولویت قرار می‌گیرد.

وی متذکر شد: شهرداری شادگان با وجود محدودیت‌های مالی در تلاش است بر اساس برنامه زمان‌بندی پروژه‌های مختلف را اجرا کرده و به بهره‌برداری برساند.

 مزبانی پور یاد آور شد: در حال حاضر روکش آسفالت، لکه گیری و بهسازی معابر را از برنامه های شهرداری این شهر در حوزه عمرانی است.

وی در پایان با قدردانی از تلاش های همه عوامل و پرسنل و کارگران شهرداری عنوان کرد: در سال جاری نیز مجموعه این شهرداری با تمام همت و تلاش خود برای عمران و آبادانی شهر تلاش خواهند کرد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.