علیرضا منصوریان: تیم ملی فوتبال ثابت کرد بهترین تیم آسیاست

سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن تبریک صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: تیم ملی فوتبال با این صعود مقتدرانه ثابت کرد که بهترین تیم آسیاست.
علیرضا منصوریان: تیم ملی فوتبال ثابت کرد بهترین تیم آسیاست

 به گزارش التزام و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با ابراز خوشحالی از صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی ۲۰۱۸  اظهار داشت: اتفاقی که همه مردم ایران منتظرش بودند، افتاد و یک پیروزی بزرگ و شیرین برای فوتبال ایران رقم خورد. ما مقتدرانه و با برنامه ازبکستان را شکست دادیم و تیم برتر میدان بودیم.

وی افزود: خدا را شکر که تیم ملی ایران توانست پیش از پایان مسابقات، صعود خود به جام جهانی ٢٠١٨ روسیه را قطعی کند. این موفقیت و پیروزی غرور آفرین را به دوست و برادر عزیزم کارلوس کی روش، همه اعضای کادر فنی و بازیکنان تبریک می‌گویم. تیم ملی ایران قدرت، عظمت و شایستگی خود را دوباره به رخ همگان کشید و ثابت کرد برترین تیم آسیا است.

منصوریان خاطرنشان کرد: مردم ایران استحقاق صعود مستقیم به جام جهانی را داشتند و برای اولین بار توانستیم ٢ بار پیاپی به بزرگترین آوردگاه فوتبال جهان راه پیدا کنیم که این یعنی بزرگی، افتخار و غرور ملی.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: آرزو می‌کنم تیم ملی ایران در ادامه مسابقات خود و همین طور جام جهانی موفق باشد و به روزهای خوبش ادامه دهد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.