هشدار تامین اجتماعی درباره انتشار اخبار استخدامی در فضای مجازی

به گزارش التزام، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، امیرعباس تقی‌پور افزود: مطلب منتشر شده در برخی کانال های ارتباطی با عنوان استخدام سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور صحت ندارد. وی تصریح کرد: متقاضیان استخدام دقت کنند اخبار مربوط به آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی ابتدا در سایت این سازمان منتشر […]
هشدار تامین اجتماعی درباره انتشار اخبار استخدامی در فضای مجازی

به گزارش التزام، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، امیرعباس تقی‌پور افزود: مطلب منتشر شده در برخی کانال های ارتباطی با عنوان استخدام سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور صحت ندارد.

وی تصریح کرد: متقاضیان استخدام دقت کنند اخبار مربوط به آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی ابتدا در سایت این سازمان منتشر و سپس در رسانه های دیگر بازنشر می شود. برای اطمینان از صحت این نوع اخبار به پایگاه اطلاع رسانی سازمان مراجعه کنند.

تقی پور با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در تاریخ بیست و یکم اردیبهشت ماه آزمون استخدامی در سراسر کشور برگزار کرد، گفت: اطلاع رسانی برای ثبت نام و اخبار این آزمون در سایت رسمی این سازمان به نشانی www.tamin.ir و کانال تلگرامی به نشانی taminnews@و رسانه های معتبر منتشر شد.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی گفت: متقاضیان، اخبار استخدام در این سازمان را فقط از پایگاه اطلاع‌رسانی و کانال تلگرامی سازمان تامین اجتماعی پیگیری کنند.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.