اظهارات سردبیر روسیا الیوم در باره کودک سوری جنجال ساز

سردبیر شبکه خبری روسیا الیوم گفت : دستکاری تصویر عمران دقنیش یکی از بدترین و زشت ترین کارهای خبرنگاری و اطلاع رسانی بود.
اظهارات سردبیر روسیا الیوم در باره کودک سوری جنجال ساز

التزام – مارگاریتا سیمونیان سردبیر پایگاه خبری روسیا الیوم امروز پنجشنبه گفت: خبرنگار روسیا الیوم آماده است به همراه کریستین امانپور مجری شبکه سی.ان.ان با عمران دقنیش کودک سوری اهل حلب به زودی مصاحبه کند کودکی که تصویر معروفش به موضوع داغ رسانه های جهان تبدیل شده است.

سیمونیان گفت: دستکاری تصویر عمران دقنیش یکی از بدترین و زشت ترین کارهای خبرنگاری و اطلاع رسانی بود.

وی افزود: هر کسی که می خواهد واقعیت را درک کند، می تواند به همراه خبرنگار روسیا الیوم و کریستین امانپور به حلب برود و با عمران دقنیش و خانواده اش مصاحبه کند.

کریستین امانپور خبرنگار آمریکائی ایرانی تبار در مصاحبه با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه تصویر معروف عمران دقنیش را نشان داده و گفته بود: این ، جنایت ضد بشریت است.

مخالفان سوری مسلح تصویر عمران دقنیش را در حالی که با سر و دست خونین روی صندلی آمبولانس نشسته است، منتشر کرده و مدعی شده اند که این کودک در حملۀ هوائی ارتش سوریه به شهر حلب زخمی شده است.

پدر عمران که سال ۲۰۱۶ در درگیری های شهر حلب در شمال سوریه زخمی شد ، می گوید که تصویر پسرش بدون اجازه وی گرفته شده و تصویر واقعی با هدف تبلیغ برای تروریست ها دستکاری شده است.

عمران و خواهرش

 

منبع : العالم

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.