شروری به خاطر اذیت و آزار مرگبار یک زن درملاء عام اعدام شد

شرور سابقه‌دار که با همدستی دو نفر از دوستانش، زن جوانی را ربوده و او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بودند، در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد.
شروری به خاطر اذیت و آزار مرگبار یک زن درملاء عام اعدام شد

التزام -سال ۸۵، ناپدید شدن زن جوانی به پلیس شهرستان شیراز اعلام شد. به دنبال این خبر کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی استان فاس وارد عمل شده و تحقیقات برای یافتن زن جوان ادامه یافت.

درحالی که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت، کارآگاهان پلیس از کشف جسد زن جوانی در اطراف شیراز اطلاع پیدا کردند.در ادامه بررسی‌ها، کارآگاهان جنایی متوجه شدند که روز ناپدید شدن زن جوان سه مرد شرور که هم محلی مقتول بودند، او را با تهدید سلاح سرد ربوده و با انتقال زن جوان به محلی خلوت مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده‌اند. بعد از این جنایت سیاه، آنها زن جوان را به قتل رسانده و جسدش را در اطراف شهر رها کرده‌اند.

با شناسایی عاملان این حادثه، دو نفر از آنها بازداشت شده و در ادامه مشخص شد سومین متهم این پرونده چندی قبل به خاطر حمل و نگهداری ۴۶ گرم حشیش بازداشت شده و در یکی از استان‌های اطراف استان فارس در زندان به سر می‌برد. با مشخص شدن این موضوع، سومین متهم این پرونده به شیراز انتقال داده شد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم سابقه کیفری شرارت، سرقت مسلحانه ، ایراد ضرب و جرح عمدی‌، مشارکت در آدم ربایی‌، ایجاد مزاحمت بانوان و رابطه نامشروع و نزاع های متعدد دسته جمعی و قدرت نمایی دارد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که سومین متهم این پرونده نقشی در قتل نداشته و تنها زن جوان را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

باتوجه به اظهارات متهم به جنایت سیاه و مدارک و شواهد موجود در پرونده، مرد جوان به خاطر تجاوز به عنف و آدم‌ربایی از سوی قضات شعبه ۲ دادگاه کیفری استان فارس به اعدام در ملاء عام و ۱۵ سال حبس محکوم شد.

با تائید این حکم از سوی شعبه ۲۹ دیوانعالی کشور، روز گذشته مرد جوان در ملاء عام در شهر شیراز به مجازات عمل خود رسید.

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.