آتش نشانان اقدام به خودکشی در اهواز را ناکام گذاشتند

التزام – مقصود حق شناس اظهار کرد: روز گذشته با تماس شهروندان عبوری بلوار گلستان به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی اهواز خبر اقدام به سقوط فردی مذکر را اطلاع رسانی کردند. وی توضیح داد: با هماهنگی مرکز فرماندهی و اطلاع رسانی به نزدیکترین ایستگاه به محل حادثه یک تیم امداد نجات را به […]
آتش نشانان اقدام به خودکشی در اهواز را ناکام گذاشتند

التزام – مقصود حق شناس اظهار کرد: روز گذشته با تماس شهروندان عبوری بلوار گلستان به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی اهواز خبر اقدام به سقوط فردی مذکر را اطلاع رسانی کردند.

وی توضیح داد: با هماهنگی مرکز فرماندهی و اطلاع رسانی به نزدیکترین ایستگاه به محل حادثه یک تیم امداد نجات را به محل حادثه اعزام کرد که با ورود تیم آتش نشانی مشاهده فردی مذکر حدودا ۲۸ ساله با هویت معلوم که به صورت ارادی، به دلیل پاره ای از مشکلات روحی از دکل واقع در بلوار گلستان بالا رفته و اقدام به خودکشی کرده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر اهواز بیان کرد: فرمانده تیم اعزامی به محل که سابقه حضور در چنین عملیات های نجاتی را در پرونده کاری خود داشته با بالا رفتن از این دکل و مذاکره، فرد را از این اقدام خود منصرف و به سطح زمین منتقل کرد. پس از اتمام عملیات و رفع خطر از شخص اقدام کننده به خودکشی فرد مذکور تحویل عوامل پلیس ۱۱۰ داده شد.

بی احتیاطی ساکنان منزل مسکونی حادثه ساز شد

حق شناس همچنین در خصوص حادثه ای دیگر اظهار کرد: روز گذشته با تماس شهروندان منطقه لشکرآباد به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی، آتش سوزی در یک باب منزل مسکونی را اطلاع رسانی کردند.

وی افزود: با اعلام این خبر مرکز فرماندهی یک تیم متشکل از یک دستگاه خودرو امداد نجات و دو دستگاه خودروی اطفای حریق از نزدیکترین ایستگاه در مدت چهار دقیقه به محل حادثه اعزام شد که پس از ورود نیروهای آتش نشانی به محل حادثه، مشاهده شد یک باب منزل مسکونی به دلیل بی احتیاطی ساکنان منزل در استفاده از دستگاه شارژر تلفن همراه و اتصالی آن باعث ایجاد حریق شده  بود.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عنوان کرد: آتش نشانان پس از قطع برق اقدام به اطفا کردند که پس از آن با استفاده از فن فشار مثبت دود موجود را از محل خارج و به لطف خدا این حادثه تلفات جانی در بر نداشت.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.