Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628

Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628
با 250 میلیون تومان پورشه بخرید! +تصاویر و جدول

با ۲۵۰ میلیون تومان پورشه بخرید! +تصاویر و جدول

خودروهای تولیدی پورشه، همواره موردعلاقه دوستداران خودرو بوده و هست. طراحی زیبا، شتاب عالی، سهولت رانندگی و همچنین داشتن یک خودرو حرفه‌ای آرزوی هر خودرو سوار است که همگی در پورشه گردآمده است.
با ۲۵۰ میلیون تومان پورشه بخرید! +تصاویر و جدول

التزام – ‌۸۷ سال پیش، یعنی در سال ۱۳۰۹ شمسی، فردیناند پورشه که یکی از نخبگان طراحی و ساخت خودرو بود و پرونده طراحی فولکس قورباغه‌ای را برای کارخانه فولکس‌واگن در کارنامه داشت، بنیان یک شرکت خودروساز درجه‌یک را بنا نهاد. این خودروساز روزبه‌روز طراح‌ها و موفقیت‌های بسیار عالی را به دست آورد و پله‌های ترقی را پشت سر گذاشت. تا آنجا که در سال ۲۰۱۶، در حدود ۱ درصد فروش داخلی آلمان را از آن خود کرد. این خودروساز لوکس اسپرت، پس از مشاهده کشش بازار در خودروهایی با شاسی بلندتر، اقدام به تولید خودروهای لوکس شاسی‌بلند کرد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، از این مرحله نیز سربلند بیرون آمد.

شرکت پورشه، در سال ۲۰۱۲، ۱۰۰ درصد از سهام هلدینگ پورشه اسپرت را به کمپانی فولکس‌واگن، غول خودروسازی جهان، که سهام شرکت‌های بسیاری ازجمله BMW را نیز از آن خود دارد، واگذار کرد.

اگر بخواهیم عملکرد این شرکت را از سالیان گذشته بررسی کنیم، می‌توانیم به این رویدادهای مهم اشاره‌کنیم:

این خودروساز، در سال ۱۹۶۳ معادل ۱۳۳۰ شمسی، وارد مرحله تولید خودروهای اسپرت شد.

در سال ۱۳۴۱ شمسی، اولین نسخه از پورشه ۹۱۱ را به بازار عرضه کرد که امروزه نیز باوجود تغییرات قابل‌لمس در طول این سال‌ها، در خیابان‌های تهران مشاهده می‌شود.

در یک بازه ۲۰ ساله، به دلیل مشکلات مدیریتی و مالکیتی در این شرکت، این خودروساز تبدیل به یک شرکت ضرر ده شد که چالش بزرگی را پیش روی مالکان آن به وجود آورد. این اتفاق، تا حضور مدیرعامل جدید ادامه داشت. پس از ورود وایدکینگ به‌عنوان مدیرعامل جدید، شرکت سیر صعودی را طی نمود تا به مرحله‌ای رسید که اکنون این شرکت، پنجمین خودروساز آلمانی ازنظر درآمدزایی شد.

محصولات این شرکت، در ایران با تنوع قابل قبولی ارائه می‌شود و می‌توانید قیمت خودروهای مختلف را به ترتیب در جدول زیر مشاهده کنید:

ارزان‌ترین مدل پورشه در ایران، مدل باکستر است که در بازار خرید و فروش خودرو با قیمت حداقل ۲۵۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد و گران‌ترین آن مربوط به مدل ۹۱۱ است که در پرآپشن ترین مدل آن، قیمتی معادل ۱٫۱۰۰ میلیون تومان دارد. البته قیمت‌ها بسته با سال‌های متفاوت تولید و همچنین آسیب‌دیدگی بدنه و موتور به میزان قابل‌توجهی تغییر می‌کند.

پورشه کاین


پورشه ماکان


پورشه پانامرا


پورشه ۹۱۱


پورشه باکستر


پورشه کیمن

 

منبع : جام جم آنلاین

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.