Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628

Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628
اختلاف سلیقه، انگیزه جنایت خانوادگی

اختلاف سلیقه، انگیزه جنایت خانوادگی

مرد معتاد که به خاطر اختلاف سلیقه با همسرش، او را با ضربه چاقو کشته و دو عضو دیگر خانواده اش را زخمی کرده بود، در مخفیگاهش دستگیر شد.
اختلاف سلیقه، انگیزه جنایت خانوادگی

التزام – ۲۵ اردیبهشت امسال مردی با پلیس شهر خنداب استان مرکزی تماس گرفت و از سوءقصد به جان سه عضو یک خانواده در روستای نصیرآباد خبر داد.

ماموران همراه تیم بررسی صحنه جرم در آنجا حاضر شده و مشاهده کردند زن جوان که مادر خانواده بوده با ضربه‌های چاقو از پای در آمده است. این در حالی بود که دختر ۱۲ساله وی و مادر شوهر ۸۰ ساله مقتول نیز با ضربه‌های چاقو زخمی شده بودند.

به گفته همسایه‌ها، همسر مقتول مواد مصرف می‌کرده و همین باعث بروز مشکلاتی میان او و همسرش شده بود. با جمع‌بندی این اطلاعات ماموران که احتمال می‌دادند مرد خانواده عامل این جنایت باشد، او را به‌عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب پلیس قرار دادند. جست‌وجوها برای رازگشایی از این جنایت ادامه داشت تا این‌که روز بعد ماموران از طریق مسئولان بیمارستان باخبر شدند مادر شوهر مقتول و نوه زخمی او به هوش آمده و نجات یافته‌اند.

ماموران با حضور در بیمارستان به تحقیقات از آنها پرداختند که معلوم شد پدرفراری خانواده به این جنایت دست زده واین دونفررا نیز زخمی کرده است.

تحقیقات برای یافتن مرد معتاد ادامه داشت تا این که با گذشت پنج روز از این جنایت، ماموران به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد، متهم به قتل فراری به یکی از شهرهای استان خوزستان فرار کرده است.

گروهی از ماموران اداره آگاهی خنداب برای بازداشت متهم فراری به آنجا اعزام شدند. ماموران با شناسایی مخفیگاه عامل جنایت با هماهنگی پلیس جنایی اداره آگاهی استان خوزستان آنجا را محاصره کردند و به این ترتیب متهم پیش از این که فرصتی برای فرار پیدا کند، بازداشت شد.

سرهنگ سیدنورالدین حسینی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی به جام‌جم گفت: با دستگیری متهم به قتل او دو روز پیش برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی خنداب منتقل شد و ابتدا اظهارات ضد و نقیضی مطرح کرد اما در ادامه تحقیقات دیروز به قتل همسرش و زخمی کردن دختر نوجوان و مادر سالخورده‌اش اعتراف کرد. متهم مدعی است به‌دلیل اختلاف سلیقه و درگیری‌هایی که با همسرش داشته روز جنایت با وی درگیر شده و با برداشتن چاقو از آشپزخانه به او ضربه‌هایی زده است. در ادامه دختر نوجوانش و مادر خودش نیز متوجه ماجرا شده و به سمت وی رفته‌اندکه او با چاقو آنها را زخمی کرده بود.

 

منبع : جام جم آنلاین

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.