توضیحات سرپرست حجاج ایرانی پیرامون یک کلیپ!

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت پیرامون اقدامات صورت گرفته در زمینه حج تمتع سالجاری و همچنین نشر برخی مطالب کذب در فضای مجازی پیرامون حج توضیحاتی را ارائه کرد.
توضیحات سرپرست حجاج ایرانی پیرامون یک کلیپ!

التزام – حجت الاسلام قاضی عسکر با اشاره به انتشار کلیپ سخنرانی یکی از خطبا در فضای مجازی با موضوع هشدار به زائران حج امسال تصریح کرد: اگر کوچکترین مشکلی در حج وجود داشته باشد اولین کسی که این موضوع را به مردم اعلام می‌کند بنده خواهم بود؛ بعنوان نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت نمی‌توانیم مسائل را از مردم مخفی نگه داریم.

وی تصریح کرد: متاسفانه مواردی که در دو سه روز گذشته در فضای مجازی بصورت گسترده منتشر شده اشکالات ریشه‌ای و اساسی دارد یعنی اصل و پایه مطلب بر اساس یک سری مطالب دروغ و غلط است. بنده با آن فرد بصورت تلفنی مذاکره کردم و متاسفانه متوجه شدم که ایشان به هیچ وجه اطلاعات دقیقی در این باره ندارد و به همان مواردی که از طریق فضای مجازی به ایشان منتقل شده اکتفا کرده اند.

سرپرست حجاج ایرانی خاطرنشان کرد: به ایشان گفتم که ما قبلا به این موارد پاسخ داده ایم و ما حتی با دشمنان مان نیز باید انصاف را رعایت کنیم. به ایشان گفتم شما مواردی را به مقامات کشوری نسبت می‌دهید که عدم اثبات آن حد شرعی دارد و همین افراد در حج میزبان زائران ما هستند و تهدید کردن‌های این چنینی زیبنده منابر و کشور ما نیست.

حجت الاسلام قاضی عسکر بیان کرد: بنده از سال ۵۹ در حج بوده ام و با اطمینان می‌گویم که هرگز در این سال‌ها چنین هتک حرمتی نسبت به بانوان زائر ایرانی صورت نگرفته است و اینگونه حرف‌ها اهانت به ملت ایران و بانوان با فضیلت ایرانی است. قطعا اینگونه موارد باید پیگیری شود، ایشان نیز به ما قول داد که اشتباهش را جبران کند و اگر این اشتباه جبران نشود، ناچاریم که از طریق مراجع قانونی اقدام کنیم.

 

منبع : جام جم آنلاین

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.