افشاگری عجیب روزنامه کاتالانی علیه رونالدو

در روزهایی که لالیگا و سرنوشت قهرمانی آن به حساس ترین مقطع خود نزدیک شده و رئال شانس اول فتح جام محسوب می شود، رسانه کاتالانی تاکتیک جدیدی برای تحت فشار قرار دادن رونالدو رئال برگزیده است.
افشاگری عجیب روزنامه کاتالانی علیه رونالدو

التزام –  رئال مادرید فردا یک بازی حساس در برنابئو مقابل سویا پیش رو دارد و پس از این بازی، دو بازی خارج از خانه مقابل سلتا و مالاگا باید برگزار کند. رئال از این سه بازی ۷ امتیاز برای مسجل کردن قهرمانی اش نیاز دارد؛ البته در صورتی که بارسا نیز دو دیدار آتی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد.

رئال به فینال لیگ قهرمانان نیز راهی یافته و باد کاملا موافق این تیم می وزد. در سوی دیگر بارسا در لالیگا شانس دوم قهرمانی است و کوپا دل ری، تنها جامیست که در آن از بخت اول برای قهرمانی برخوردار است.
نشریه موندودپورتیوو، ارگان غیررسمی مدیریت باشگاه بارسلونا تیتر یک شماره امروز خود را به قضیه مالیاتی کریستیانو رونالدو اختصاص داده و از روند پیگری آن به عنوان یک افتضاح یاد کرده است. یک سال و نیم پیش بود که دادستانی پرونده ای مالیاتی برای رونالدو تشکیل داد و چند ماه بعد طبق اسناد لو رفته از سوی فوتبال لیکس عنوان شد که رونالدو ۱۵۰ میلیون یورو از درآمدهای خود بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ را در ایرلند مخفی کرده و به اداره مالیات اسپانیا ارائه نکرده است.


تا ۴ ژوئن(کمتر از یک ماه دیگر)، اداره مالیات اسپانیا به درخواست دادستانی مامور شده تا مدارک لازم برای اثبات این ادعا را ارائه دهد و حال موندودپورتیوو عنوان داشته که هیچ قدم مثبتی در این راه برداشته نشده و احتمالا پرونده فوق ستاره پرتغالی مختومه اعلام خواهد شد. به ادعای موندودپورتیوو، رونالدو از سال ۲۰۰۹ تنها ۴ درصد درآمد حق پخش تصویری خود(۵٫۶ میلیون یورو) را به عنوان مالیات پرداخت کرده است.

این نشریه در مقایسه این قضیه با پرونده های مالیاتی مسی و نیمار که با محکومیت این دو بازیکن همراه بوده، نوشته است که تبعیضی آشکار بین بررسی پرونده های مالیاتی ستاره رئال با ستاره های بارسا وجود دارد.

 

منبع : جام جم آنلاین

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.