Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628

Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628
هشدار ترامپ به مدیر اخراجی اف بی‌ آی

هشدار ترامپ به مدیر اخراجی اف بی‌ آی

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز جمعه به جیمز کومی، مدیر اخراجی اف بی آی هشدار داد که جزئیات مذاکراتشان را در اختیار رسانه‌ها قرار ندهد.
هشدار ترامپ به مدیر اخراجی اف بی‌ آی

التزام – ترامپ در حساب توییتش نوشت : جیمز کومی بهتر است امیدوار باشد که قبل از افشاگری برای مطبوعات، نوارهایی از مکالمات ما وجود نداشته باشد.

برخی گزارش‌ها حاکی است که مدیران فعلی و پیشین اف بی آی با ترامپ در شرح جلسه ملاقات‌اش با کومی در اوایل سال جاری، اختلاف نظر دارند.

ترامپ روز پنجشنبه در مصاحبه ای به شبکه تلویزیونی ان بی سی گفت که کومی از وی برای شرکت در ضیافت شام درخواست کرد تا در جریان آن خواستار حفظ مقام ریاست خود در اف بی
‌آی شود.

ترامپ همچنین یادآور شد که کومی به وی سه مرتبه گفته است که در معرض تحقیقات اف بی‌آی قرار ندارد.

این در حالی است که مقام‌های اف بی آی خلاف صحبت‌های ترامپ، سخن می‌گویند و جلسه شام را درخواست کاخ سفید بیان می کنند.

همچنین به گفته یک مقام ارشد سابق اف بی آی، کومی هرگز به رئیس جمهوری نگفته است که در معرض تحقیقات قرار ندارد.

ترامپ همچنین امروز (جمعه) در توییت دیگری اتهام تبانی بین کمپین ریاست جمهوری وی و روسیه را تکذیب و تکرار کرد که این داستان سرایی، کار دمکرات‌ها است.

ترامپ توییت کرد: باز هم، این داستان که بین روس‌ها و کمپین ترامپ تبانی برقرار شده، ساخته و پرداخته دمکرات‌ها است تا شکست خود در انتخابات را توجیه کنند.

در همین حال، رئیس جمهور آمریکا در توییت دیگری باز هم عبارت رسانه های جعلی را به کار برد. وی به طور معمول رسانه‌های خبری مسئول پوشش اخبار دولت خود را جعلی می نامد.

توییت در روز جاری توییتی نیز در مورد چین منتشر کرد. چین سرانجام مرزهایش را به روی گوشت گاو آمریکا باز می کند.

به موجب توافق تجاری میان آمریکا و چین، پای گوشت دام و طیور چین نیز به سوپرمارکت‌های آمریکایی باز می‌شود.

مقام‌های دولت ترامپ این توافق را به عنوان پیشرفتی قابل توجه در جهت تقویت صادرات آمریکا و بستن شکاف تجاری آمریکا با دومین اقتصاد بزرگ جهان، مورد تمجید قرار داده اند.

ترامپ در توییتش نوشت : چین موافقت کرد که به آمریکا امکان داده شود گوشت گاو عرضه کند و دیگر تولیدات اصلی بار دیگر سر از چین درآورد. این ، اخبار واقعی است!

 

منبع : جام جم آنلاین

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.