هاشمی طبا در شبکه سه:

یکی از مشکلات ما فسادهای پنهانی است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکی از مشکلات ما فسادهای پنهانی است که مدرک و سرنخی از آن نداریم و متاسفانه این امر در جامعه ما گسترش پیدا کرده که نیاز است باجدیت وحسن نیت باآن برخورد کنیم.
یکی از مشکلات ما فسادهای پنهانی است

التزام – سیدمصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری در برنامه پاسخ به جوانان شبکه ۳ پیرامون مساله فساد اقتصادی و جلوگیری از آن تصریح کرد: فساد سازمان یافته را می توان با سیستم اطلاعاتی پیگیری و سرنخ هایش را دنبال کرد اما یکی از مشکلات ما فسادهای پنهانی است که مدرک و سرنخی از آن نداریم و متاسفانه این امر در جامعه ما گسترش پیدا کرده که نیاز است با جدیت و حسن نیت با آن برخورد کنیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خصوص مساله تحریم علمی و فناوری کشورمان اظهار داشت: در این زمینه توفیقات خوبی داشتیم و باید بیشتر به مراکز تحقیق و توسعه توجه کنیم. هر دولتی باید با تحقیق، توسعه و فناوری مسیر پیشرفت خود را طی کند.

وزیر اسبق صنایع با بیان اینکه در صنایع مختلفی چون انرژی اتمی، موشکی و نانوتکنولوژی پیشرفت های خوبی داشته ایم اظهار داشت: علیرغم همه تحریم ها این پیشرفت ها به وجود آمده لذا باید بستر و امکانات بیشتری را به جهت تشویق محققان در این عرصه فراهم آوریم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.